Середа, 08.01.2025, 05:48
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

MINELAB ПОКАЗАВ МЕТОДИКУ ТЕСТУВАННЯ МЕТАЛОШУКАЧІВ

На початку грудня 2015 року офіс Minelab переїхав в Моусон-Лейкс (Австралія). У дворі будинку були обладнані тестові ділянки для перевірки нових металошукачів.

Про принцип роботи тестових ділянок розповідає інженер Minelab Бек Філ.

«У на є чотири тестові смуги, їх довжина 10 метрів, ширина - 3. У глибину спеціально підготовлений грунт йде на 1,6 м.

Ці смуги потрібні нам для:

-тестування нової технології, по якій у металошукачів буде покращений баланс грунту і дискримінація, вбудовані калібрування та інше;
-порівняння пошукових характеристик і продуктивності різних металошукачів;
-оцінки ефективності нових прототипів;
-демонстрації попередніх концептів і дослідних зразків.

Підкреслю, що використання тестових ділянок зовсім не скасовує реальних польових тестів. Minelab завжди проводить тестування приладів в реальних умовах пошуку, оскільки склад грунту в природі різноманітний.

Розповім детальніше про кожну з тестових смуг:

Жорстка смуга

Дуже високомінералізована ділянка з дуже твердим ґрунтом, гарячими каменями і високим вмістом магнетиту. Такі грунти характерні для Австралії і пустель. Жорстка смуга необхідна, щоб зрозуміти, як металошукач поводиться в грунтах, насичених залізом.

 

Помірна смуга

В принципі, звичайний грунт. Але тут є об'єкти, які дають електричні і магнітні перешкоди. Потрібна, щоб було зрозуміло, як спотворюються сигнали металошукача при наявності таких об'єктів.

 

 

Звичайна, природня смуга

Як в полях. М'яка, насичена цілями, зручна. Однак, завдяки її характеристикам, поділ цілей є дещо гіршим. Тут металошукач перевіряється на здатність розділяти близько розташовані об'єкти на глибині.

 

М'яка смуга

Абсолютно сприятливе для пошуку середовище - наприклад, сухий несолоний пісок, з низьким рівнем мінералізації, відсутністю сторонніх об'єктів. Тести на ній практично аналогічні «тестам по повітрю». Тут можна з'ясувати саму максимальну продуктивність детектора.

Для кожної ділянки є визначені фазові зсув і частота, оптимальні для тесту. Про них, як і загалом статтю в розширеному вигляді можна прочитати на офіційному "сайті Minelab".

Читайте також: "THUNDER - поповнення в лінійці NEL"

 

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (24.10.2016)
Переглядів: 898 | Теги: металошукач, тестова площадка, металлоискатель, Minelab, металлодетектор, тестовая площадка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar