Неділя, 27.09.2020, 07:23
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

THUNDER - ПОПОВНЕННЯ В ЛІНІЙЦІ NEL

THUNDER - поповнення в лінійці NEL

Нещодавно вітчизняний виробник датчиків до металлодетекторів NEL презентував своє чергове дітище - катушку THUNDER. 

Котушка має овальну форму, що не зовсім притаманно для даного виробника, адже окрім овальної котушки HUNTER всі інші мають круглу форму. Розміри у THUNDER - 10,5х14,5 ". Вага катушки без захисту складає трохи більше 500гр, з захистом - трохи більше 600гр, і за цим показником вона повинна стати однією з найлегших в сегменті 14 дюймових катушок. 

Натисніть на зображення для збільшення

Вибір овальної форми має своє пояснення. По-перше, це можливість шукати в лісі, та й загалом в місцевості, де багато рослинності. По-друге, виходячи з розмірів це щось середнє між Торнадо і Атакою. Правда, як показали «швидкі» тести по повітрю, приріст в глибині все-таки є - це 44 см на 5 копійок СРСР і 34 см на денарій. Але якими будуть результати в реальних умовах покаже час.

 

 

Котушка має звичне розташування ребер жорсткості і відчувається цілком ударостійкою. До того ж вона комплектується стандартним захистом, що є безперечним плюсом. Також не змінилися звичні "вуха", кабель та гермовод.

Поставляється катушка в звичній комплектації - захист, болт, гумки ущільнювачі, заглушка на роз'єм і липучка для кабелю.

Натисніть на зображенн для збільшення

Читайте також: "Відео з виставки металошукачів "Salon de la detection 2016"

 

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (20.10.2016)
Переглядів: 431 | Теги: металошукач, металлодетектор, Nel, катушка, металлоискатель, Thunder | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar