Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ |
Приблизно 80% проблем з металошукачами викликані поломкою в котушці або кабелі котушки. Перевірити це не складно - необхідно підключити до приладу іншу сумісну котушку. Якщо прилад почне працювати стабільно, значить проблема криється в котушці або кабелі.
Окислені контакти 50% проблем, пов'язаних з детекторами, викликані окисленими контактами в штекері кабелю котушки або роз'ємі блоку управління. Перед зверненням до сервісного центру протріть контакти спиртом. Не використовуйте лосьйони або інші розчини, що містять масла. При необхідності спробуйте трохи піджати контакти. Якщо контакти окислилися або недостатньо затискаються, то прилад може фантомити. Ще один симптом - втрата глибини пошуку. Вода в котушці Іноді причиною нестабільної поведінки приладу може стати волога, що потрапила в котушку. Якщо герметизація котушки порушилася, то після попадання вологи, в наслідок роботи по росі або у воді, детектор починає видавати фантомні сигнали. Важливо відрізнити дані сигнали від звичайної нестабільності приладу, наприклад, в наслідок важкого грунту або завищених налаштувань чутливості. При попаданні вологи прилад буде фантомом навіть при зниженні чутливості, функції gain або трешхолду та інш. Ці симптоми не будуть залежати від налаштувань приладу. Якщо Ви зіткнулися з цією проблемою в полі, то ми рекомендуємо вам залишити котушку на сонці або просушити на обігрівачі в автомобілі. Повернувшись додому залиште котушку на тиждень в сухому теплому місці. Якщо прилад стане працювати стабільно після цих процедур, значить швидше за все причина в порушенні герметизації котушки. У цьому випадку відновити герметизацію котушки можливо, але дроти обмотки вже почали окислюватися. Фактично така котушка не підлягає відновленню. Якщо це сталося в перший же вихід по росі - значить це гарантійний випадок і котушка підлягає заміні. Якщо це сталося через місяць-два і більше - ймовірно, що герметизація була порушена внаслідок необережного поводження з кабелем.
Обрив проводу Часто причиною поломки детектора є неправильна обмотка кабелю навколо штанги. В результаті кабель виривається з котушки або переломлюється, причому зовні це може бути ніяк не помітно. Намотуйте кабель навколо штанги таким чином, щоб котушка могла вільно рухатися (змінювати нахил) і кабель при цьому не натягався. В результаті подібної поломки прилад може періодично фантоми. Періоди стабільної роботи будуть змінюватися фантомами. Прилад може реагувати на зіткнення котушки з грунтом. Металошукач може мимоволі вимикатися. Штекер кабелю котушки - обрив проводу Часто проблеми з детектором викликані обривом проводу в штекері кабелю котушки. Виймати штекер з блоку управління можна тільки за корпус самого штекера. Часте виймання за сам кабель призведе до обриву проводу в штекері. В результаті прилад знову буде фантомити. Перевірити це не складно - необхідно підключити до приладу іншу сумісну котушку. Якщо прилад почне працювати стабільно, значить проблема криється в котушці і / або кабелі. Крім того, при даній поломці часто вдається домогтися від приладу стабільної роботи шляхом різних механічних маніпуляцій зі штекером, тобто пом'яти, посмикати, покрутити кабель ітд. Але якщо проблема іншого роду, то подібні маніпуляції можуть додати ще одну проблему або погіршити існуючу. Деякі прилади можуть вимикатися. Правильне живлення Якщо Ви помітили, що прилад починає вести себе трохи нестабільно, зменшилася глибина пошуку, загалом Ви бачите що "щось не те". Спробуйте поставити свіжі батарейки. Деякі моделі детекторів дуже чутливі до елементів живлення і починають гірше працювати якщо заряд батарейок майже "на нулі". Важливо знати, що навіть нові батарейки можуть виявитися поганими, так як ніхто не знає в яких умовах їх зберігали. У деяких моделях детекторів можна використовувати тільки алкалайнові батарейки або акумулятори. Уникайте одночасного використання елементів живлення різного типу. Наприклад, акумулятори разом зі звичайними батарейками. Читайте також: "Новинки, які ми очікуємо в 2017 році"
| |
Переглядів: 1114 | | |
Всього коментарів: 0 | |