Неділя, 27.09.2020, 05:50
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

НОВИНКИ, ЯКІ МИ ОЧІКУЄМО В 2017 РОЦІ

2017 рік повинен стати багатим на нові металошукачі, пінпойнтери та інше пошукове обладнання. Пропонуємо подивитися, що готують виробники на найближчі 12 місяців.

 

Nokta Impact

Цей детектор давно у всіх на слуху. Він був анонсований близько року тому турецькою компанією Nokta Detectors. І навіть був представлений прототип. Завдяки цьому ми знаємо, що Nokta Impact - багаточастотний металошукач. Це означає, що пошук буде доступний на трьох частотаx - 4, 14, 21 кГц. Що стосується встановлених програм, у новинки від Nokta їх буде 12, що, якщо помножити на 3 різні частоти використання, відповідають 36 програмами. За різними джерелами, справа йде до презентації металошукача на початку 2017 року, але її точна дата поки невідома.

 

White's XVenture

В кінці 2016 року з'явилися повідомлення про те, що американський виробник White's нарешті випустив новинку - металошукач White's XVenture. Поки що є точні дані про те, що компанія зареєструвала цей бренд. І на сайтах типу amazon.com і ebay.com з'явилися однойменні металодетектори в продажу. Вони позиціонуються як МД для дітей від 7 років. Мають 3 кнопки управління - включення, регулювання чутливості, режим пінпоінт. П'ять сегментів дискримінації. Для заліза виділений один сегмент. Котушка цих «Whites XVenture» - 8 дюймів, тип Mono, водонепроникна.

 

Дешевий XP Deus (DPR 600)

Не так давно ми повідомляли вам про новий металошукач, зібраний на заводі XP Detectors у Франції. Після публікації багато хто зауважував, що це практично клон Deus, тільки дешевший. Алан Лубе (Alain Loubet) - один із засновників і шеф-дизайнер XP Detectors, розповів, що DPR 600 дійсно виробляється у Франції, на заводі XP, у співпраці з роздрібною мережею магазинів з продажу детекторів в Африці - Depar Ltd. За ціною DPR 600 на 25% дешевше, ніж Deus (без навушників). 

Цікаво інше. Алан Лубе поділився інтригуючою новиною. DPR600 не продаватиметься в Європі, однак його більш універсальна версія буде випущена в 2017 році і буде доступна на європейському і американському ринку за подібною ціною (близько 650 доларів США). Нова версія DPR 600 буде відрізнятися від старої наявністю тим, що з 4-х попередньо встановлених програм дві будуть по золоту, а ще дві - по іншим цілям, вони будуть називатися відповідно: Монети та Скарби (Coins, Treasure).

 

 

Новий металошукач від Minelab

Minelab входить в групу компаній Codan (Австралія). 23 серпня 2016 року Codan опублікувала плани на 2017-ий бюджетний рік (з липня 2016 по липень 2017). У звіті є цікавий для нас абзац. Процитуємо:

«У бюджетному 2017 року буде випущено два нових продукти. Перший - це велика котушка для GPZ 7000. Другий - детектор для видобутку золота початкового рівня. Даний продукт був розроблений спеціально, щоб заповнити пробіл в нашому асортименті продукції і для того, щоб він швидко зайняв своє місце і отримав свою частку на ринку серед конкурентів ».

 

Teknetics Eta і Teknetics Kappa

Те, що в компанії Teknetics працюють над новими моделями металошукачів, підтвердив Девід Джонсон, головний інженер First Texas Products, LLC (Teknetics входить в цю групу компаній). На сайті fisherlab.com було опубліковано міні-інтерв'ю з ним.

Серед питань інтерв'юера було таке: «Над яким надсекретним проектом Ви зараз працюєте?». Головний інженер відповів так: «Над Eta-Kappa. Без жартів. Але що це таке, я не можу сказати, вибачте ». Якщо врахувати, що моделі металошукачів Teknetics носять назви букв грецького алфавіту (Alpha, Delta), то логічним буде припустити, що детектори Teknetics Eta і Teknetics Kappa вже на підході.

 

AKA Intronik-D

В кінці 2016 року, в інтернеті з'явилася новина про те, що російський виробник АКА підготував новинку - глибинний металошукач AKA Intronik-D. Інформація мусувалася на форумах. Нам вдалося дізнатися, що це нібито перший в світі двочастотний глибинний детектор. Обидві частоти - 1 і 20 кГц - можуть працювати одночасно. Прилад створений на базі технології STF. Котушки дві по 15 дюймів. Вага в зібраному стані - 3,2 кг. 

Та варто зауважити, що на сайті виробника АКА немає навіть натяків на дану новинку. І сказати, чи вийде чудо-металошукач, який бачить пивну банку на півтора метрах під землею, поки не можна.

Натисніть на зображення для збільшення

 

Пінпоінтер NEL

Поки дані про цю новинку від вітчизняного виробника пошукових котушок знаходяться на рівні чуток на зразок «один блогер написав з посиланням на інсайдерську інфу». За цими даними, NEL закінчує розробку пінпоінтера з ліхтариком, вібро, наростаючим звуком у міру наближення до цілі, можливо з дискрімом на залізо. Також відомо, що нібито пінпойнтер бачитиме монету на 10 см в глибину під землею. Можливо, буде кілька модифікацій з різними можливостями і цінами. Офіційний сайт NEL поки мовчить на цю тему. Ну що ж, почекаємо.

 

Також шукачі скарбів усього світу чекають ходів у відповідь від Tesoro, Fisher, Garrett. Новин про новинки від цих виробників не було дуже давно.

Читайте також: "Універсальна безпровідна звукова система від Minelab"

 

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (08.01.2017)
Переглядів: 1652 | Теги: металошукач, XP Depar, Nocta Impact, Nel, Металодетектор, металлоискатель, Minelab, aka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar