Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » ЦІКАВЕ |
Напевно, багатьом, якщо не всім, хотілося б миттєво збагатитися. Можливо, саме з цієї причини і існують лотереї та інші акції та розіграші. Найбільш романтичним способом швидко отримати багато грошей залишається пошук скарбів, чим ми, шановні колеги й захоплюємося. У світі є ще багато скарбів, які не вдалося знайти. Деякі з них легендарні, інші - абсолютно історично достовірні, але ні в кого не виходить стати їх власником. Спробуємо дізнатися про такі скарби побільше.
Скарби Аларіха Готи поховали свого короля так, щоб жодна людина не змогла дістатися до його могили. Вони побудували на річці Бузенто греблю і вирили в оголеному руслі величезну усипальницю, куди і опустили Аларіха з безліччю скарбів. Потім гребля була зруйнована, річка повернулася в своє русло, а всі, хто працював на похованні, були вбиті.
Скарби Чингіз-хана Легенда свідчить, що всі скарби Чингіз-хана заховані в місці його поховання, десь посеред величезного монгольського степу. Але де це місце, ніхто не знає. Всі, хто брали участь в похованні були вбиті, а по могилі прогнали багатотисячний табун коней, який знищив всі сліди.
Бібліотека Івана Грозного Знаменита безцінна колекція книг і документів Івана Грозного до цього дня так і не знайдена. Кажуть, що скарб цінний ще й багатствами, які заховані серед книг.
Обоз Іоанна Безземельного Іоанн Безземельний вважається одним з найгірших англійських королів за всю історію цієї країни. Він не вмів правити, але зате непогано грабував різні абатства і монастирі. Коли Іоанн вже був у вигнанні, всю його скарбницю перевозили на возах. Але і тут невдалому королю не пощастило. Все золото разом з возами і кіньми засмоктала трясовина в затоці Уош. Ця невдача стала останньою в житті Іоанна, наступного дня він помер від горя. З тих пір болото давно висохло, але скарб знайти так ніхто й не зміг.
Гробниця Атілли За легендою, гуни влаштували в усипальниці свого ватажка скарбницю, а саму труну оббили золотими пластинами. Могила не знайдена досі. Вважається, що вона розташована десь поруч з Будапештом.
Золоті коні Батия Напевно багато хто чув про цю історію. Хан Батий наказав зробити двох коней в повний зріст з усього золота, що було зібрано за рік в якості данини. Коні прикрашали вхід до столиці хана. Потім вони кілька разів переміщалися і зникли разом з Мамаєм, який програв Куликовську битву.
Скарби Монтесуми Монтесума правив ацтеками до моменту, коли до них завітав Кортес. Європейці викрали вождя і зажадали викуп у вигляді повного сховища золота. Але в установлений термін ацтеки не змогли виконати вимогу. Кортес стратив вождя, чим викликав повстання місцевих жителів, внаслідок якого іспанцям довелося відступити. Через рік Кортес повернувся, але золота в сховищі вже не було. Індіанці дуже ретельно сховали його. Вважається, що воно зарите близ Білої гори поруч з містом Кенаб в штаті Юта. Вже близько 450 років ніхто не може знайти скарби великого Монтесуми, які оцінюються в $10 млрд.
Скарби острова Кокос Саме цей острів описаний в романі Стівенсона "Острів скарбів". Він розташований в 500 кілометрах від берега Коста-Ріки. Знамениті пірати Вільям Дампир, Едвард Девіс, Беніто Боніто, Біллі Томпсон і капітан Кідд вивантажували тут награбоване золото. З чуток, ще в середині XVII століття там розташовувалися тайники найзнаменитішого з усіх карибських піратів - Генрі Моргана. За одною з легенд, там захована вивезена з Перу статуя Богоматері в людський зріст з чистого золота, а також тонни золотих злитків, величезна кількість монет і скарб з півсотні скринь із золотим церковним начинням, прикрашеним дорогоцінними каменями. На остріві побувало близько 300 експедицій, але всі вони закінчилися невдачами.
Святий Грааль Це кубок, з якого Ісус і його апостоли пили вино під час Таємної вечері напередодні арешту і розп'яття Христа. Він не дає спокою шукачам скарбів багатьох поколінь. Невідомо, чи будуть колись знайдені ці скарби. Але люди, які їх шукають, - справжні романтики, тому вони ніколи не припинять пошуки. Читайте також: "ТОП металошукачів для юних пошуковців"
| |
Переглядів: 1644 | | |
Всього коментарів: 0 | |