Вівторок, 22.05.2018, 16:48
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » ЦІКАВЕ

ТОП МЕТАЛОШУКАЧІВ ДЛЯ ЮНИХ ПОШУКОВЦІВ

Для тих з нас, у кого є діти-підлітки у віці від 8 до 19 років, ясна одна істина - вони просто приклеєні до екранів своїх смартфонів або планшетів. І ця тенденція повсюдна. Згідно з дослідженнями європейських учених, протягом останніх десяти років серед цієї вікової групи зростає відсоток таких захворювань, як короткозорість, сколіоз, ожиріння. І цифри невблаганно збільшуються.

Вся справа в тому, що наші діти ведуть сидячий (або навіть лежачий) спосіб життя і не збираються щось змінювати. Це, звичайно, ознака сучасності, її насиченості віртуальними розвагами. Але, не дивлячись на це твердження, така поведінка зовсім не прийнятна.

Приладовий пошук допомагає збільшити активність дітей

Щоразу перед Новим роком батьки замислюються, яким новим гаджетом ощасливити своє чадо. Замість того, щоб купувати підлітку окуляри віртуальної реальності, виберіть пригоду в реальному житті - подаруйте металошукач для пошуку скарбів.

 

 

Чому це варто зробити?

По-перше, це також електронний гаджет, до яких так тяжіє сучасне покоління. По-друге, той факт, що вони зможуть знайти ще трохи грошей на кишенькові витрати, теж стимулює. Як правило, новачки легко знаходять сучасні монети і біжутерію. Металошукач допоможе знайти і старовинні гроші, і дорогоцінні прикраси, і залізні артефакти.

По-третє, кожен артефакт або реліквія розповідає про минулі часи, а військові трофеї можуть розповісти про бої в даній місцевості. Історія оживає в руках юного шукача скарбів, і він переймається любов'ю до власної батьківщини, до минулого своєї країни.

Також підлітки зможуть дізнатися про будову металошукача, принцип його дії, а це вже один з розділів фізики. Можливо, пощастить і географії - коли юний дослідник почне розуміти, які типи грунту яким чином проводять сигнал.

Ну і нарешті важливою стане загальна зацікавленість пошуком древніх артефактів, яка відірве Вашу дитину від монітора чи від "вуличних благ". А рухова активність при роботі з металошукачем буде набагато кращою альтернативою від лежання на ліжку або сидіння за комп'ютером або приставкою.

Так що металошукач, безумовно - відмінний подарунок підлітку.

Вибір металошукача для дитини чи підлітка

Простота є важливою особливістю для металошукача початкового рівня. Адже якщо прилад занадто складний, Ваша дитина не зможе в ньому розібратися, і інтерес до можливого корисного хобі (приладового пошуку) згасне. А ось успіх з першого разу простимулює інтерес. Так що представляємо Вам ТОП-7 найпростіших і зручних, але разом з тим досить потужних металошукачів. Що особливо приємно, всі ці прилади знаходяться в ціновій категорії від 2,2 до 12 тисяч грн.

Топ-7 металошукачів для підлітків:

Minelab Go-Find 20 
Minelab Go-Find 40
Minelab Go-Find 60
Tesoro Compadre
White's Coinmaster 
Bounty Hunter Junior 
Bounty Hunter Lone Star Pro

Читайте також: "Пропуск цілей - як його уникнути"

 

Категорія: ЦІКАВЕ | Додав: Admin (24.12.2016)
Переглядів: 208 | Теги: металлоискатель для подростка, кладопоиск, металлодетектор, пошук скарбів, коп монет, металошукач для підлітка, поиск кладов, коп, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar