Неділя, 27.09.2020, 07:34
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

XP HF - ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ ВІД НОВОЇ КОТУШКИ

 

Пошук по надто мінералізованих чи інших "складних" грунтах завжди був важкою справою. Проблемою було зрозуміти, де сигнал від корисної цілі, а де перешкоди від грунту. Це особливо складно, коли шукаєш дрібні цілі - наприклад, такі як дрібні самородки.

Саме тут на допомогу приходить високочастотна котушка, яка легко виявляє цілі з низькою провідністю, сигнал від яких зазвичай легко перебивається перешкодами.

Тепер трохи про нову еліптичну котушку XP HF в питаннях і відповідях.

Питання: Якщо еліптична котушка призначена для пошуку дрібних золотих самородків, чому у неї є інші частоти, такі як 14 і 28 кГц?                

Відповідь: Ключова фраза тут - "дрібних самородків". Звичайно, 80 кГц ідеально для них підходить. Однак, якщо Ви хочете знайти золото більшого розміру, Вам може знадобитися більш низька частота для оптимальної роботи металошукача. Взагалі, хорошою методикою пошуку вважається перевірка однієї ділянки на різних частотах. Це робиться для того, щоб не пропустити ніяких значимих цілей.

Питання: Гаразд, XP представили високочастотну котушку на Deus - і інші виробники представили свої варіанти. Що змінилося?
Відповідь: Це не просто нова котушка до металошукача. Була виконана величезна робота, внесені зміни в прошивку, тому котушки Deus HF дуже незвичайні і неймовірно стабільні. Для використання котушки HF вам потрібно буде завантажити 4-ту версію програмного забезпечення.

 

 

Питання: А можна почути Ваші особисті враження про пошук з новою котушкою HF, наприклад, в Великобританії? Чи були вже знайдені стародавні артефакти?
Відповідь: Найкраще цю котушку характеризує слово "спеціалізована". Вона не для повсякденного пошуку. Але з досвіду можу сказати, що якщо ви знайдете перспективну для її використання ділянку, котушка покаже себе просто чудово!

Коли я говорю про перспективну, правильну ділянку для пошуку, я маю на увазі землі римського поселення, табори або битви, усіяні залізними предметами з невеликими кольоровими цілями між ними. В цьому випадку котушка дуже швидко поділяє цілі і справляється зі складним пошуком неймовірно добре. Це просто справжнє диво, і ви розумієте, що хорошим цілям просто ніде сховатися від неї. Ще я шукав під лініями електропередач, і все було в порядку. 

Питання: Тепер Ви весь час будете користуватися цією котушкою?
Відповідь: На жаль, ні. Я не можу постійно копати в місцях, багатих на історичні події. У моєму районі таких земель не так вже й багато, і вони дуже далеко одне від одного. До того ж, мені потрібно просто фантастично "вивернутися", щоб отримати дозвіл для пошуків на цих землях.

Питання: еліптична котушка 9,5х5 дюймів виглядає набагато легшою, ніж кругла 9-дюймова. З нею XP Deus ще легший?
Відповідь: У котушки тепер є ще й спеціальна батарея всередині нижньої штанги. Завдяки їй тепер ніс приладу не задирається вгору при пошуку через легку вагу.

 

 

Питання: Який відсоток хороших цілей видає котушка? Вона принесе мені більше кольорових знахідок?
Відповідь: Я думаю, ця гра зі статистикою і цифрами не є дуже вдалою. Адже виявлення хороших знахідок - це заслуга не тільки техніки, але й людини. Плюс, треба враховувати фактор удачі і умови місця, на якому ви шукаєте. Взагалі, кожен шматок фольги може виявитися золотом, древньою монетою чи артефактом. І Ви не дізнаєтеся що це, поки не викопаєте його.

Резюме

Еліптична катушка XP HF - спеціальний аксесуар для металошукача Deus, але нею не обов'язково замінювати будь-яку іншу котушку для даного приладу. Для мене, наприклад, ідеально підходить кругла дев'ятидюймова котушка. Але це для мене... Стосовно ж нової котушки варто взяти до уваги те, що у еліптичної 9,5х5 дюймів - приголомшливо чіткий поділ цілей і велика точність до дрібних цілям. Якщо для Ваших умов пошуку це є визначним фактором - дана котушка однозначно для Вас.

Приклади роботи еліптичної високочастотної котушки дивіться на відео.

 

 

Читайте також: "ЗНАЙОМСТВО Й ТЕСТИ ПІНПОІНТЕРА XP MI-6"

 

Повернутися до - ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (24.07.2017)
Переглядів: 411 | Теги: металошукач, новая катушка XP, кладопоиск, нова котушка XP, коп монет, XP Deus, поиск кладов, металлоискатель, XP HF, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar