Неділя, 27.09.2020, 07:54
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » АКСЕСУАРИ

ЗНАЙОМСТВО Й ТЕСТИ ПІНПОІНТЕРА XP MI-6

Ось і він, нарешті - новий пін від XP Detectors. У комплекті з ним йде чохол, ремінець на руку і провід для зарядки. Плюс інструкція.

Короткі відомості

У піна 6 програм, сьома - для використання в парі з XP Deus. На одному повному заряді можна користуватися пінпоінтером протягом 90 годин. Він водонепроникний, з можливістю занурення у воду до 6 метрів. Ще він плавучий, так що в воді не потоне. В цілому, виглядає пінпойнтер дуже добре.

Вмикається MI-6 кнопкою з характерним значком. Кнопка легко топиться пальцем, вона з гуми, і становить єдине ціле з корпусом. Це плюс до водонепроникності. Чекаєте мелодію, і пін готовий до використання.

У пінпоінтера два режими аудіо. Один - з постійним звуком, який стає голоснішим і вищим ближче до цілі (Pitch), другий - коли пін реагує тільки на ціль і видає писк на неї (Bleep).

Натисніть на зображення для збільшення

Програми

Переключити програму можна так: включаємо пінпоінтер. Потім ту ж кнопку натискаємо і утримуємо, поки не почуємо мелодію. Після неї піде пікання - від 1 до 7 разів. Дораховуємо до 3 - буде програма 3, до 6 - програма 6. Після цього пінпойнтер готовий до пошуку.

Програми 1-3 - зі звуком, а програми 4-6 - безшумні. Рекомендується використовувати програму 2 для звичайного пошуку.

 

 

Зарядка

У пінпоінтера є різні варіанти зарядки: від мережі або USB через miniUSB-роз'єм. Можна і від power-bank. При повній зарядці MI-6 працює 90 годин. Але якщо включити вібрацію, зарядки вистачить на 30 годин. Якщо користуватися піном з вібрацією і підсвічуванням - то кількість годин знизиться до 10. Максимальну ж кількість годин - 90 забезпечує робота тільки в парку з металошукачем Deus.

Натисніть на зображення для збільшення

У парі з Deus

Подробиці роботи в парі з Deus можна подивитися на відео з 5:58 хв.

Щоб підключити пін, потрібно взяти пульт управління «Деус», потім вибрати Options - Pinpointer. Потім на екрані з'явиться напис про те, що потрібно включити пінпоінтер і утримувати кнопку включення 8 секунд. Потім з'явиться повідомлення про підключення пінпоінтера. При роботі важливо пам'ятати, що 7 програма пінпоінтера - беззвучна, звучати буде металошукач. Якщо у вас є навушники WS4 або WS5, то звук буде в них.

Кнопка включення на піні в парному режимі буде проводити підналаштування пінпоінтера на нові умови грунту. Тобто, якщо MI-6 став гучним, став видавати помилкові сигнали на рівному місці, то прийшов час натиснути цю кнопку.

Тест глибини

У парі з «деус». Монета - 1 євро.

Чутливість на 30 - приблизно 5-6 см.
Чутливість на 50 - вже 12-13 см.

Також в парі з Deus дуже просто знайти загублений пінпоінтер. Потрібно вибрати в Options - Pinpointer - Research, і буде чути звук від MI-6.

 

Прокоментуйте статтю, Ваша думка важлива для нас!

 

Читайте також: "Аксесуари для пінпоінтера M@RS MD"

 

Повернутися до - ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: АКСЕСУАРИ | Додав: Admin (09.05.2017)
Переглядів: 546 | Коментарі: 2 | Теги: пинпоинтер, pin point, кладопоиск, пінпоінтер, пошук скарбів, поиск кладов, XP Metal Detectors, xp mi-6, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1 konopaty74 • 15:14, 20.07.2017 [Матеріал]
Доброго дня, але в наушниках звуку не має, тільки на блокові, з повагою Сергій.
avatar
0
2 Admin • 12:54, 24.07.2017 [Матеріал]
Дякуємо за уточнення!
thumb 
З пов.
avatar