Неділя, 27.09.2020, 06:11
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

У WHITE'S НАТЯКНУЛИ НА НОВИЙ МЕТАЛОШУКАЧ

 

"Є різні чутки про те, який прилад випустить компанія White's. Деякі вважають, що це може бути MX Maxx з робочою частотою 12 кГц, який буде продаватися за ціною в районі 200 доларів. Інші вважають, що White's повернеться до витоків і випустить прилад BFO старої школи, який буде важити 3,6 кг і працювати на 4 батарейках типу "Крона". Інсайдерські джерела вказують на недорогий високопродуктивний детектор, створений для тих клієнтів, яким потрібен прилад для пошуку за доступною ціною. Час покаже".

Якби ми прочитали такий пост на одному з форумів, в тому числі і зарубіжних, ми б зробили собі замітку на пам'ять, але особливого значення не надали. Хіба мало чуток гуляє по мережі!

 

 

Однак цей матеріал був надрукований у виданні Discover за вересень-жовтень 2017 року, яке публікується раз на два місяці компанією White's Electronics, Inc. І не де-небудь, а в розділі "Із заводу" (читай  - "Новини з фабрики"). Так що, думається, дещо в розробці у них є, але поки нічого конкретного вони сказати не можуть, тому обмежуються такими жирними натяками. Докладаємо скрін новини з сторінки видання.

До речі, силует "нового" металошукача схожий на White's MX Sport з котушкою і формою акумулятора під підлокітником, більш характерними для White's MXT. Це дає підстави припускати, що можливо, новий прилад дійсно буде з лінійки MX.

 

Читайте також: "TESORO OUTLAW - ГРУНТОВИЙ ТЕСТ ТОГО ЩО "ПОЗА ЗАКОНОМ"

 

Повернутися до - ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (13.09.2017)
Переглядів: 358 | Теги: MXT, металошукач, Золото, кладопоиск, приборный поиск, пошук скарбів, поиск кладов, металлоискатель, White's Electronics, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar