Неділя, 27.09.2020, 06:19
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

TESORO OUTLAW - ГРУНТОВИЙ ТЕСТ ТОГО ЩО "ПОЗА ЗАКОНОМ"

 

Металошукач Tesoro Outlaw - не такий вже й популярний у наших пошуковців. Хоча абсолютно даремно - він легкий, зручний і має досить універсальну частоту - 10,6 кГц. Головною його вадою, як і інших приборів лінійки Tesoro є однотональність, але ті, хто змогли з нею "подружитися" не відстають, а в деяких випадках можуть навіть "дати фору" пошуковцям з іншими приборами. Судячи з відгуків зарубіжних шукачів скарбів, якщо вести пошук, не викручуючи дискримінацію, показники глибини будуть досить привабливі. Особливо відрізняється цей металошукач при пошуку срібних монет і золотих кілець. Сигнал дає стабільний, без хрипів і потріскувань.

Саме це ми й вирішили перевірити. Отже, в наявності - металошукач Tesoro Outlaw з котушкою 8 дюймів моно - 1 штука, монети різних років і номіналів - 3 штуки, золоту обручку - 1 штука.

Для чистоти експерименту цілі ми закопували 2 рази. Грунт середній, досить сухий, очищений від металлосміття.

 

 

Отже, ось результат:

5 копійок СРСР - бачить на 20 і 25 см під землею.
5 копійок 1881 року - бачить на 25 і 30 см під землею. Сигнал чіткий.
15 копійок 1912 року - бачить на 20 см, на 25 см - сигнал є слабким, некопабельним, чути лише як "провал" в пороговому тоні.
Золоте кільце 585 проби, 2 грами - 15 см - бачить впевнено, 20 см - сигнал переривчастий.

В цілому можна сказати, що по глибині металошукач працює непогано, на копі показує хороші результати. Так, доводиться іноді копати приблизно на 2,5 штика лопати "Фіскарс". Якщо працювати без дискримінації, можна розрізнити сигнал від залізного сміття і від кольорової цілі.

Ну й щодо золота з сріблом - якщо вони знаходяться десь на шляху вашого прямування, на глибині до 20-25 сантиметрів, то ви їх точно не пропустите.

Всім хороших знахідок!

 

Читайте також: "XP HF - ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ ВІД НОВОЇ КОТУШКИ"

 

 

Повернутися до - ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (09.08.2017)
Переглядів: 363 | Теги: металошукач, Золото, приборный поиск, кладопоиск, пошук скарбів, Tesoro Outlaw, поиск кладов, металлоискатель, Тесоро Оутлав, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar