Неділя, 27.09.2020, 06:05
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

ЩЕ ОДНА ДУМКА ПРО XP GMP

Натисніть на зображення для збільшення

 

XP GMP  - давно визнаний одним з кращих аналогових металошукачів багатьма пошуковцями. І недаремно - його пошукові характеристики, зручність та результати пошуків з ним не поступаються іншим топовим приладам. 

Робоча частота детектора - 18 кГц, тому він більш чутливий до об'єктів, які важко виявити - а це дрібні монети, ювелірні вироби та їх фрагменти, золоті самородки.

Завдяки ряду особливостей прилад можна налаштувати на різні умови грунту і точно визначати місце розташування цілі. Відгук на виявлений об'єкт - трьохтональний, тобто залізо дає більш низький сигнал, кольоровий метал - вищий. Функція «Гучність заліза» (IRON VOLUME) і «Поріг заліза» (IRON TRESHOLD) допомагають відсікти залізо як непотрібну ціль. Налаштування на ґрунт можна провести вручну.

Металошукач XP Gold Maxx Power оснащений досить великий котушкою, яка дозволяє добре обстежувати великі площі і проникати крізь ґрунт. Додаткова еліптична котушка 11х24 см дуже допомагає при пошуку на засмічених металевими об'єктами полях.

Через деякий час після використання можна точно сказати, що GMP виконаний з високоякісних міцних деталей і підходить для використання в найскладніших умовах.

Ось що я помітив за якістю:

Котушка з карбону, захист теж, все досить міцне.
Дуже міцний кабель пошукової котушки, витримує натяг і зачепи за кущі і коріння.
Роз'єми XP є одними з найякісніших і повністю герметичні.
Легкий, міцний і надійний блок управління. Для зручності його можна розташувати під підлокітником, перед рукояткою, в футлярі на ремені.
Сам металошукач легкий і ідеально збалансований.
Зручний пружний підлокітник
Основна конструкція складається з трьох частин з подвійною фіксацією в місцях з'єднання (стопорні кільця).
Ручки настройки на блоці управління і написи до них довго не стираються, практично «вічні».

 

 

За технічними характеристиками:

Робоча частота: 18 кГц - підходить для пошуку дуже маленьких предметів
Багатонональна дискримінація в режимі ALL METAL
Гучність низьких «залізних» сигналів можна відрегулювати
Функція IRON TRESHOLD дозволяє точно встановлювати параметри розпізнавання залізних цілей.
Настроюється баланс грунту.
Є перемикач SILENCER: у нього три положення для усунення помилкових сигналів.
Вбудований двоканальний передавач для бездротових навушників XP.
Нова функція FREQ SHIFT (зсув частоти) для зменшення перешкод від іншого металошукача або лінії електропередач поблизу від місця пошуку.
Потенціометр для точної настройки чутливості
Висока швидкість відновлення дозволяє знаходити кольорові цілі впритул до залізних.
Живлення: 8 лужних 1,5 В батарейок або акумулятори NiMh.
Термін роботи батареї: лужні - 50 годин, акумулятори (2300 мАг) - так само.
Індикація низького заряду батареї.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Конструктив

На мій погляд, штанга у металошукача нагадує класичну від XP Deus, телескопічну. Таку дуже легко класти в рюкзак, в салон або багажник авто. Як я вже говорив, блок управління можено розміщувати навіть на ремені, і ходити зі штангою, що значно легше для руки. З котушкою 22,5 см металошукач рівномірно збалансований і з ним не втомишся навіть при тривалому пошуку.

Глибина

У детектора при його високій робочій частоті глибина досить хороша, трохи більша, ніж у детекторів того ж класу за ті ж гроші.

З основною котушкою 22,5 см результати такі:

Чешуйка - 18 см
5 копійок Катерини - 31 см
2 копійки 1811 року, мідь - 27 см
20 копійок 1914 рік, срібло - 24 см

Налаштування

Баланс грунту краще налаштовувати на місці, але в більшості випадків це не обов'язково. У звичайних місцях XP Gold Maxx Power поводиться добре, і немає необхідності сто разів перенастроювати що-небудь. Щодо чутливості, то у мене в ідеалі працює, коли ручка настройки «на 12 годину». Якщо додати ще, то звуків стає більше, складно виділити потрібний. 

Дискримінація - тут все зрозуміло. Тим, хто хоче відсікти залізо, раджу встановити IronTreshold на «авто» і знизити гучність заліза IronVolume до мінімуму. Протилежний варіант підходить для тих, хто більш досвідчений, і кому потрібна вся інформація від металошукача. В такому режимі можна зловити кольорову ціль дуже близько, чи навіть впритул біля великого шматка заліза, наприклад, засікти монетний сигнал біля кованого цвяха.

Тумблер Silencer (глушник) за замовчуванням на середній позиції, це три тони. Вважаю, що це найкращий варіант. Але можна перемкнути і на 2 тони, якщо перевести в позицію II. Другий тумблер дозволяє перемикати частоту.

Якраз завдяки другому тумблеру, XP Gold Maxx Power добре працює в місцях, де є помітні електромагнітні перешкоди, тобто різні кабелі і проводи під землею. Вони йому не заважають, що не так часто зустрічається у інших детекторів.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Підсумкок

XP GMP - аналоговий металошукач з швидким відгуком, хорошим поділом цілей, пристойним охопленням площ і дуже хорошою чутливістю до дрібних кольорових цілей. З хорошими, бажано бездротовими навушниками, я рекомендую його шукачам скарбів, у яких є певний досвід і бажання купити більш чіпкий та потужний прилад на заміну першому детектору.

Також хороший XP Gold Maxx Power і як металошукач для початківців - як якісний аналог XP Deus, який, до того ж, навчить вас правильно чути цілі і розрізняти їх на слух.

 

Читайте також: "TESORO OUTLAW - ГРУНТОВИЙ ТЕСТ ТОГО ЩО "ПОЗА ЗАКОНОМ"

 

Повернутися до - ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (16.10.2017)
Переглядів: 419 | Теги: treasure search, XP GMP, металошукач, кладопоиск, пошук скарбів, Metalldetector, Металодетектор, металлоискатель, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar