Четвер, 15.11.2018, 20:25
Головна » Статті » КОЛЕКЦІОНУВАННЯ » КОРИСНІ ПОРАДИ

ОБИРАЄМО ЛУПУ

Насправді, якщо Ви ще не замислювалися над тим, чи потрібна вам лупа, виникає питання: а чи були у Вас гарні знахідки?

На перший погляд, приладовий пошук начебто дуже далекий від різної оптики. Але лупа пошуковцю потрібна. Правда, користуються нею більше досвідчені пошуковці, які копають і займаються антикваріатом не один рік. Процес пошуку тут вже йде не на кількість, а на якість. Завдяки лупі можна відразу після знаходження знахідки її детально розглянути, не стираючи з неї бруд рукавичками, як це роблять відеоблогери і шукачі початківці.

Також можна зробити фотографію через лупу, таким чином вийде макрофото. Детальні знімки завжди привертають більше уваги, і коп з боку здається вдалішим, ніж зазвичай.

Також, після очищення знахідки вдома, за допомогою лупи ви можете оцінити вартість знайденого предмета або монети більш точно.

 

 

Як вибрати лупу для пошуку?

Оскільки вам необхідно буде розглядати дрібні деталі, зображення, вивчати об'єкти дрібних форм, потрібно вибирати оглядову лупу. Зупиніть свій вибір на моделях, що мають плосковипуклу поверхню лінзи - такі гарантують високоякісне зображення.

Збільшення варто обирати на рівні 3-10 крат - кому як зручніше. Можна підібрати девайс з підсвічуванням.

Матеріал може бути різним. Лупи з пластика дешеві, але у скла оптичні властивості кращі. Якщо переводити на зрозумілу мову, краще брати тверді лупи з полімерів або скла, оскільки вони дадуть хороше збільшення і чітке зображення, а також не будуть сильно дряпатися.

Що до конструкції, пошуковцю найкраще підійдуть складні моделі, здатні допомогти очам завжди і всюди без особливої ​​напруги розібрати потрібні деталі. Складна конструкція допоможе зберегти лінзу від ушкоджень. Компактну складну лупу можна покласти в кишеню одягу, рюкзака, сумки. Її легко транспортувати і легко зберігати.

Деякі пошуковці купують невелику лупу і чіпляють її до зв'язки ключів замість брелка. Оскільки ключі завжди з Вами, Ви можете вести пошук цінних монет в «режимі реального часу». Наприклад, коли отримаєте здачу в магазині, тут же огляньте кожну монету. Є шанс знайти рідкісну!

Читайте також: "Квадратні монети - "плати""

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (15.01.2017)
Переглядів: 180 | Теги: лупа, Колекціонування, кладопоиск, антикваріат, коллекционирование, Антиквариат, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar