Четвер, 15.11.2018, 20:38
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

ЗОЛОТИЙ СКАРБ З ПЕЧАТКОЮ ЦАРЯ СОЛОМОНА ЗНАЙШОВ ПОШУКОВЕЦЬ В ТУРЕЧЧИНІ

Натисніть на зображення для збільшення

 

У невеликому приміському селищі біля міста Амасія жив звичайний турок, який захоплювався приладовим пошуком. Він часто виходив з металошукачем на пошук старовини в сусідні гори. І нещодавно йому неабик пощастило - він знайшов 11 безцінних історичних предметів.

По-перше, це давня бронзова печатка, яка належала царю Соломону (в ісламі його звуть пророком Сулейманом). Згідно з легендою, печатка наділяла Соломона магічними вміннями - в тому числі здатністю розуміти мову тварин, а також владою над джинами. Печатка третього єврейського царя вважалася загубленою вже 5 сотень років.

По-друге, це 5 маленьких книжечок із золота - з цитатами із священної книги іудеїв - Тори. Далі, золота фігурка у вигляді бика (чи не нагадування це про біблійне Золотоме тільце?). Два амулета з написами давньоєврейською. І дві рідкісні стародавні рукописні Тори.

 

 

Але далі історія розвивалася не зовсім оптимістично - пошуковець вирішив переправити скарб контрабандою в Європу. Тут спрацювала система добросусідських доносів, і 3 жовтня 2017 року в його дім увірвалися співробітники жандармерії і вилучили всі цінності. Тепер знайшовший скарб пошуковець піде під суд.

Дорогоцінні знахідки були широко продемонстровані публіці. Після цього їх направили в музей міста Амасія, де історики ретельно вивчать артефакти, встановлять їх приналежність і датування. Але вже сьогодні оголошено, що це унікальні історичні реліквії, які буквально не мають ціни в грошовому еквіваленті.

Відзначимо, що приладовий пошук в Туреччині в принципі не заборонено. Заборонені перевезення і торгівля історичними, археологічними, культурними цінностями, які можуть бути знайдені в ході аматорських розкопок. Однак пляжні знахідки можна залишити собі.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Читатйе також: "ПОБЛИЗУ ЧЕСЬКОГО МІСТА РОКИЦАНИ ЗНАЙДЕНО СКАРБ З 519 МОНЕТ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (19.10.2017)
Переглядів: 149 | Теги: Печать царя Соломона, клад в турции, Амасія, золотий скарб, скарб в туреччині, печатка царя соломона, Амасия, золотой клад | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar