Четвер, 15.11.2018, 20:15
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

В БОЛГАРІЇ ЗНАЙШЛИ 5 КІЛОГРАМ РИМСЬКИХ МОНЕТ

 

Скарб з 187 срібних римських імперських монет збагатив фонд Історичного музею у місті Враца, що в Болгарії. Знахідка була виявлена ​​випадково під час проведення земляних робіт в місті Мездра, але вона має велику культурно-історичну та нумізматичну цінність, зауважують експерти.

Срібний скарб був у глиняному горщику і знаходився під корінням старого дерева. Історики визначають монети як римські імперські денарії та антонініани, викарбувані протягом двохсот років. Вони несуть обличчя імператорів та їх дружин, які жили з першої половини першого століття до середини третього століття.

"Покажіть монету імператора Діадуменіана, яка чудово збереглася, або імператора Септимія Севера, яка була викарбувана в Сирії", - говорить Джордж Ганетсовський, директор Музею Враца.

 

 

Однак археологи стверджують, що знахідка, що надійшла до музею є лише невеликою частиною справжнього скарбу. Це ще раз підтверджує, що в Мездрі існувало багате місто з тисячолітньою історією.

"До нас потрапила лише одна п'ята чи одна шоста частина фактичної кількості монет скарбу, який налічував близько тисячі монет. Я знову закликаю тих, хто по-видимому привласнив більшу їх частину - місце цих монет в музеї" - додав директор музею Враца. Його слова підтверджують очевидці. За їх словами монет було близько п'яти кілограм, а це набагато більше ніж 187 штук.

У разі неповернення скарбу поліція проведе розслідування. Також археологи продовжують досліджувати місце знаходження скарбу, щоб визначити чи існують є в цьому місці інші цінні знахідки римської доби.

 

 

Читайте також: "ЗОЛОТИЙ СКАРБ З ПЕЧАТКОЮ ЦАРЯ СОЛОМОНА ЗНАЙШОВ ПОШУКОВЕЦЬ В ТУРЕЧЧИНІ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (30.10.2017)
Переглядів: 180 | Теги: Римско монетно съкровище, монеты, клад Римских монет, скарб, Болгарія, скарб Римських монет, Болгария, Монети, съкровище | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar