П`ятниця, 14.08.2020, 18:10
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » МІСЦЯ ДЛЯ ПОШУКУ

Де шукати скарб - обираємо місце (Частина 2)

 

У першій частині однойменної статті ми дізналися, що можна знайти скарб навіть в чистому полі. Також ми розповіли про сараї і погреби, де нерідко вдається знайти хоч і невеликий, але скарб. У цій статті мова піде про пошук кладів в занедбаних селах і в будинках.

Як знайти скарб в селі?

Якщо ви вже встигли пошукати клади по дорозі до покинутого села, але так нічого і не знайшли - не впадайте у відчай. Адже по селу люди пересувалися набагато частіше, ніж їздили на ярмарки чи в гості. Практика показує, що в особливо старих селах, людям з допомогою металошукача вдається знайти багато чого - від золотих монет до срібних гудзиків.

Починаючи шукати клад в селі, постарайтеся дізнатися про це місце більше. Бажано розуміти, де раніше жила найбагатша родина, де розміщувалася скарбниця, і де закопувались найцінніші скарби з монетами. У такій справі варто прислухатися до легенд і пліток, вони вам допоможуть. Не проходьте повз покинутих городів, адже там крім картоплі є ймовірність знайти щось дуже цінне, що було втрачено кілька століть назад. У ті часи люди часто зазнавали нападів і стикалися з війнами, тому намагалися заховати все цінне надійніше, щоб було поруч з будинком, але ворог не зміг це відшукати. Тому найкращим місцем для цього ставали городи і місця між грядками. Іноді людям так і не вдавалося забрати з землі найцінніше з різних причин, тому у вас є шанс!

Городи мають ще один плюс - неглибоке закопування. Якщо ви взяли з собою не дуже потужний металошукач, то для знаходження скарбу на городі його буде цілком достатньо. Якщо ви очікували знайти монету, а замість цього попалася старий посуд або ґудзик - не впадайте у відчай, адже все може нести в собі цінність. Радимо вам більше дізнатися про свою знахідку. Нерідко подібні знахідки після ретельної очистки і полірування приносять чималий прибуток.

 

 

Пошук скарбу в будинку

Якщо ви знайдете щось цінне на городі, не пошкодуйте часу і спробуйте пошукати в будинку. Причому перевірити слід все - від підвалу до горища. Краще починати пошуки з самого верху - горища. Досліджуйте кожен куточок, який вам попадеться, особливо приділіть час території близ димарів. Також перевірити не завадить насипи, які раніше слугував утеплювачем в будинках жителів села. Коштовності нерідко ховали за трубами, адже набагато легше запам'ятати, що скринька захована поруч з якимось орієнтиром, ніж просто в землі.

За горищем піде відразу підвал. Тут бажано крім металошукача запастися ще й налобним ліхтарем, тому що гарне світло в такій ситуації один з головних чинників успіху.

Проскануйте підлогу і стіни, адже люди часто вибирали для приховування коштовностей саме ці місця. До них дістатися дуже швидко і просто, але не кожен зловмисник здогадається шукати саме тут. Саме підвали найчастіше приховують у собі те, що вам хотілося б знайти.

Читайте також: "Чому варто колекціонувати монети"

 

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: МІСЦЯ ДЛЯ ПОШУКУ | Додав: Admin (14.01.2019)
Переглядів: 3437 | Теги: клад, металлоискатель, Treasure, поиск, пошук, металлодетектор, скарб, металошукач | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar