Субота, 23.02.2019, 19:59
Головна » Статті » КОЛЕКЦІОНУВАННЯ » НУМІЗМАТИКА

ЧОМУ ВАРТО КОЛЕКЦІОНУВАТИ МОНЕТИ

Чому люди колекціонують монети,і чому варто це робити? Цьому є декілька пояснень.

 Нумізмати розповідають,що ті,хто не поділяє їхнього хоббі часто  питають - навіщо ви збираєте монети? З одного боку,пояснити пристрасть важко,але з іншого - є прості,й логічні причини для цього. 

Найперше,що призводить до колекціонування монет - це цікавість. Найголовніша цікавість в колекціонуванні монет є їхня історія,адже нумізматом є саме той,хто не просто сліпо збирає монети якогось періоду,а той хто вивчає історію як карбування монет,так і історію країни чи періоду в який вони карбувалися,вивчає літературу,каталоги,і збираючи багаж накопичених знань розумно примножує свою колекцію. Згодом просте хоббі переростає в частину,а ще згодом - в справу життя.

 Є колекціонери,для яких нумізматика носить набагато простішу,"приземлено-матеріальну" цікавість,адже приємно бачити заповнений монетами різних часів альбом і ловити себе на думці що ось він - мій скарб. Таких колекціонерів набагато менше,але вони є.

 

 

Та і для одних,і для інших в колекціонуванні монет є дуже важливий фактор,який вартий уваги для тих,хто монети ще не колекціонує. Це - вкладання,а краще назвати інвестування грошей в монети. Всі ми розуміємо і знаємо,що з часом антикварні речі,за винятком коротких періодів якихось фінансових криз в світі тільки дорожчають. А як відзначають різні спеціалісти,ліквідності ринку колекційних монет можуть позаздрити колекціонери живопису та скульптури. Тобто - як варіант зберігання заощаджень крім наприклад іноземної валюти можна розглядати й колекційні монети,вартість яких згодом буде тільки зростати. І чим краще ви в них розбираєтеся,тим краще будете знати які монети купувати,щоб пізніше отримати більшу вигоду. Згодом,у кожного колекціонера кількількість монет зростає,і він отримує змогу заробити,продаючи деяку їх кількість без зниження якості колекції,натомість отримує змогу придбати нові монети,і так цей процес постійно продовжується.

Звичайно,важливим фактором є те,скільки грошей ви готові вкладати в колекціонування. Гроші для створення гарної колекції фактор важливий,але ніяк не головний. Потрібно бути в курсі того,що,де,коли і в кого купити,і відповідно знати кому і що можна продати при бажанні заробити. Це така собі конкуренція знань,говорять спеціалісти нумізмати,і відзначають що інвестиція в монети розглядається як більш вигідна довгострокова інвестиція ніж банківський депозит. 

Якщо вас вабить світ нумізматики,ви можете легко приєднатися до спільноти колекціонерів монет,яких в Україні за різними оцінками налічується від 3 до 5 тис.,з яких декілька десятків мають колекції вартістю більше $1 млн,а не менше 10 людей мають колекції вартістю від  $3-5 млн. А от де і як купувати монети ми порадимо в наступній статті.

Читайте також: "ТОП кращих монет 2017 року"

 

Повернутися до - КОЛЕКЦІОНУВАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: НУМІЗМАТИКА | Додав: Admin (28.08.2018)
Переглядів: 1078 | Теги: колекционирование, монеты, Нумізматика, Coins, Колекціонування, Монети | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar