Середа, 21.02.2018, 02:39
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОРИСНІ ПОРАДИ

ФОТОГРАФУЙТЕ СВОЇ ЗНАХІДКИ

При перегляді фотографій деяких з моїх знахідок через деякий час я зрозумів, як знімки можуть бути корисні і яким чином можуть привести до збільшення кількості нових знахідок.

Так ось, з настанням осені я нарешті зміг продовжити пошук на лісових урочищах, на місцях колишніх сіл. Однак виникла проблема, думаю, знайома багатьом - як вибирати місце пошуку. Щоб визначитися з пріоритетами, я вирішив перегорнути фото своїх знахідок з минулих виїздів. Я зберігаю фотографії не всім скопом в одній з папок на робочому столі ноутбука. Для кожного виїзду я створюю спеціальний каталог (натиснути F7, і готово), в назву якого вношу дату і місце виїзду. Переглядаючи знімки, я розумію, куди б хотів повернутися. Велика кількість хороших знахідок надихає мене на майбутні подвиги, адже цілком логічно припустити, що в місцях де вони були знайдені, можуть бути аналогічні знахідки, і ті місця явно варті того, щоб з'їздити туди ще раз.

 

 

Так що навіть якщо ви не належите до того типу пошуковця, який наполегливо і нестримно постить фото кожної знайденої кришечки в соцмережах, фотографії, зроблені на місці знахідки, все одно допоможуть вам. Проаналізувавши свіжим, неупередженим поглядом фотографії, ви зрозумієте, який тип знахідок переважає в даній місцевості і зможете зробити висновок, які відкриття чекають вас там же в майбутньому. Потрібно використовувати будь-яку перевагу, і фотографії є одною з них.

Читайте також: "Де в старовину губили монети"

 

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (13.10.2016)
Переглядів: 208 | Теги: клад, скарб, фотографирование, фотографування, кладопоиск, поиск кладов. пошук скарбів, кладопошук | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
avatar