Неділя, 27.09.2020, 08:28
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

ГСС НА XP DEUS - СЕКРЕТИ НАЛАШТУВАННЯ

Гучність слабкого сигналу - це те, про що зазвичай забувають користувачі XP Deus. Чи справді ця функція так важлива?

Гучність слабкого сигналу (ГСС, Audio Response) виробники металошукачів називають по-різному. Це і «Посилення» (GAIN), і «Посилення звуку» (Volume Gain), і «Посилення сигналу» (Audio Boost, Signal Boost), іноді навіть «Чутливість» (Sensitivity).

Насправді, цей термін означає, що при фіксовано рівній чутливості ГСС дозволяє контролювати рівень звуку і сторонніх шумів. Досить часто можна почути, що виявити глибоко залягаючу ціль можна на нульовий чутливості. Насправді, тут мова йде саме про ГСС.

Для чого потрібна ГСС?

Простими словами кажучи, це додатковий параметр виявлення цілей. Посилення аудіосигналу відбувається на основі глибини залягання і розміру цілі, тобто, коли ГСС відрегульована правильно, можна точніше відрегулювати звук аудіо-відгуку.

XP Deus з прошивкою версії 3 має 8 рівнів ГСС - від 0 до 7. Встановивши 0, ви будете чути слабкі сигнали від дрібних або глибоких цілей, а великі цілі будуть звучати голосно. Збільшуючи ГСС, ви отримаєте більш гучні сигнали від дрібних і глибоко залягаючих цілей, але серед них може бути більшість помилкових. Насправді, потужність металошукача НЕ збільшується, збільшується лише рівень звучання відгуку.

 

 

Переваги низькою ГСС

  • Металошукач стабільніший, менше шуму і хибних сигналів;
  • Втрати глибини немає;
  • Зручніше визначати, варто копати ціль чи ні.

Приклад з ГСС = 3

Ви провели котушкою над ціллю з налаштуванням ГСС 3. Ціль звучить дуже слабо, сигнал переривчастий. Вона може бути гідна викопування, тому що:

  • Її чути слабо через велику глибину;
  • Предмет неправильної форми або зламаний.

А якщо ціль чути голосно, то це, швидше за все, залізо. В результаті маємо: слабкий переривчастий звук - швидше за все, хороша ціль; гучний переривчастий - швидше за все, погана.

Приклад з ГСС = 7

Тепер давайте припустимо, що ви провели котушкою над тим же сигналом з ГСС 7 (всі цілі тепер звучать з однаковою інтенсивністю). Та ж ціль дасть гучний і переривчастий сигнал - такий же, як в заліза! Таким чином, ви можете пропустити багато хороших цілей.

Переваги високою ГСС

При деяких видах пошуку - наприклад, при пошуку реліквій або військових трофеїв, високе значення ГСС призведе до підвищення результативності пошуку. Також корисно використовувати високу ГСС пошуковцям, в яких є проблеми зі слухом, і тим, хто шукає у умовах з високим побічним шумом (в місті, на узбіччях магістралей, залізниць та ін.).

Я впевнений, що є ті, кому подобається використовувати високий рівень ГСС, але для мене ідеальний рівень 3. Я рекомендую його. Дуже зручно, коли розумієш, що цілі, які чути слабо - є більш глибокими, і можна ігнорувати поверхневі сучасні цілі.

Пам'ятайте, що при низькому рівні ГСС глибина виявлення цілей НЕ стає меншою, просто сигнали від маленьких і глибоких цілей стають слабшими, м'якими.

Читайте також: "3 практичні програми для XP Deus"

 

Категорія: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (25.01.2017)
Переглядів: 514 | Теги: металошукач, Деус, налаштування XP Deus, XP Deus, настройки XP Deus, Металодетектор, Deus, XP Metal Detectors, XP, металлоискатель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar