Неділя, 27.09.2020, 08:27
Головна » Статті » ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ » МЕТАЛОШУКАЧІ

НОВИНКИ ВІД XP

Чудова новина з’явилася для прихильників XP Metal Detectors – нещодавно,  на зльоті "The XP Sponsored Gold Summer Rally 2016" компанія представила на загальний огляд свої давно обіцяні новинки, а саме пінпоінтер XP MI-6, нову версію для XP DEUS 4.0 і дві нові котушки для XP DEUS. Разом з ними малася бути представлена глибинна насадка, але за словами представників ХР вона ще не повністю готова, так би мовити ще "допилюють".

Натисніть на зображення для збільшення

 

Пінпоінтер XP MI6 від XP Metal Detectors

Натисніть на зображення для збільшення

Що маємо:

Працює на літій-полімерному акумуляторі;
Занурення під воду на глибину до 6 метрів (20 футів);
Підключення по радіоканалу до блоку управління XP DEUS;
Звуковий сигнал буде передаватися на блок управління і в навушники;
Перехід в сплячий режим при тривалому невикористанні і «гарячий старт» при необхідності;
Автоматичне перемикання блоку управління при невикористанні пінпоінтреа;
Тривалий час автономної роботи до 90 годин;
Режим віддаленого пошуку пінпоінтреа в разі втрати. Обіцяють, що пінпоінтер можна буде знайти навіть через два тижні після втрати!
Налаштування та відображення розширених функцій на екрані блоку управління приладу;
50 рівнів чутливості!
Вибір режиму звучання (звук або зумер);
Кілька варіантів Аудіо тонів;
Відстань до об'єкта;
Загалом, ще багато додаткових "наворотів", і навіть страшно уявити яка у нього буде ціна. Та й до речі, пінпоінтер відразу йде в комплектації з чохлом і ременем «антипотіряшкою», сподіваюся все буде продаватися разом, а не так як роблять деякі не свідомі продавці, розукомплектовуючи товар і продаючи все окремо, накручуючи на цьому ще більше грошей.

Натисніть на зображення для збільшення

Якщо використовувати пінпоінтер по-старому і без блоку управління (для Лайт версії приладу), то в пінпоінтері XP MI-6 будуть працювати динамік, вібро, ліхтарик, 6 програм, 3 рівня чутливості, 2 аудіо моди.

 

 

Котушки XP 22.5 HF Round і XP 22.5 HF Ellipse від XP Metal Detectors для XP DEUS

Дві нові котушки XP 22.5 HF Round і XP 22.5 HF Ellipse (кругла і еліпс). Робоча частота котушок 15 кГц, 30 кГц і 55 кГц (тільки для нової прошивки XP Deus 4.0). Призначені, в першу чергу вони для пошуку золота, знаходження дрібних цілей в високомінералізованих грунтах. Хоча така частота підходить і для звичайного пошуку. Наприклад, пляжний пошук ювелірних виробів. Нововведення виробника XP - акумулятор котушок розміщений в нижній штанзі, обіцяють більш довгу автономну роботу, місце кріплення котушки до штанги зміщене, і розташовується не в центрі, як було раніше.

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

 

З обіцяною глибинною «насадкою» поки вийшла заминка, щось там ще доробляють і обіцяють до кінця осені представити, хоча вже раніше її показували на одній з презентацій.

Натисніть на зображення для збільшення

 

Прошивка XP Deus 4.0

Довгоочікувана версія прошивки 4.0, що нового нам приготували для металошукача XP Deus:

Сумісність з пінпоінтером XP MI-6;
Сумісність з двома новими котушками, призначеними для роботи на високих частотах 15, 30 і 55 кГц - XP 22.5 HF Round і XP 22.5 HF Ellipse;
Покращена настройка на грунт;
Швидкість (Reactivity, реактивність) рівня 3 - тепер буде більш стабільна і ефективна;
Швидкість рівня 2.5 в роботі буде більш гнучка і універсальна;
Є додаткові рівні швидкості в програмі 10 для пошуку золота;
Покращене розпізнавання великих цілей в чорному діапазоні дискримінації;
Покращена робота відстеження грунту (автопідстроювання при роботі на складних грунтах) - тепер буде без прив'язки до поточних налаштувань швидкості;
Регулювання ауді тонів (звуковий відгук) до 1000 Гц;
VDI цілі тепер буде відображаєтися на екрані навушників (для тих хто використовує лайт версію).
Додаток Go Detect - тепер XP Deus стане сумісним з смартфонами. Це дозволить відзначати місця знахідок, дізнаватися GPS координати і багато іншого.

Натисніть на зображення для збільшення

 

Представники XP Metal Detectors відразу дали відповіді на найпоширеніші питання від власників приладів XP Deus:

Питання: Чи повинен я почекати релізу прошивки 4.0 перед покупкою XP Deus? Я тут чув, що зміни будуть не тільки в софті, а й в електроніці. Чи будуть поточні версії деус сумісні з новими - зможу я, наприклад, поставити навушники від старого приладу на новий?

Відповідь: Зміни торкнуться лише програмного забезпечення, все «залізо» залишається без змін. Прошивка версії 4.0 абсолютно безкоштовна для скачування і установки і буде стабільно працювати на раніше придбаних приладах. Нові котушки, навушники і пінпойнтери також працюватимуть з раніше придбаними приладами, просто оновіть прошивку на вашому XP Deus і насолоджуйтеся пошуком.

Питання: Чи повинен я в обов'язковому порядку оновлювати прошивку на своєму деусі? Може мені стара більше подобається!

Відповідь: Це тільки ваш вибір, ви можете залишатися на версії 3.2 або навіть на 2.0, якщо вам так зручно. Але щоб підключити нові високочастотні котушки і пінпойнтер, оновити прошивку все таки буде необхідно.

Питання: Чи можу я користуватися пінпойнтером MI-6 якщо у мене деуса ніколи не було?

Відповідь: Звичайно можете. MI-6 може чудово працювати як самостійний пін, адже в ньому є все, що потрібно - динамік, вібрація, LED підсвічування, 3 рівня чутливості і 2 аудіо програми.

Питання: Як мені прив'язати новий пінпойнтер до мого XP Deaus?

Відповідь: Це доволі просто зробити - вибираєте на піні 7 програму, при цьому динамік на пінпойнтері буде відключений і звук буде подаватися на блок управління або навушники. Також на екрані блоку управління з'являється оповіщення при включенні пінпойнтера. Ви без проблем налаштуєте ваш MI-6, використовуючи блок управління.

Питання: Ви обіцяли нову глибинну насадку для деус!

Відповідь: Поки, на жаль, не буде. На даний момент інших новинок не заплановано. Нова глибинна насадка XP Hoard Hunter тимчасово відкладена для розробки і випуску, в зв'язку з тим, що велика частина ресурсів компанії зараз зайнята на остаточної обкатці нового пінпойнтера XP MI-6 і прошивки XP Deus 4.0.

За матеріалами xpmetaldetectors.com

 

Категорія: МЕТАЛОШУКАЧІ | Додав: Admin (28.09.2016)
Переглядів: 739 | Теги: металошукач, Деус, XP Deus, Металодетектор, Deus, XP Metal Detectors, XP, металлоискатель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar