Субота, 23.02.2019, 20:00
Головна » Статті » КОЛЕКЦІОНУВАННЯ » РІЗНЕ

ПРЕДМЕТИ КОЛЕКЦІОНУВАННЯ ДОРОЖЧАЮТЬ ШВИДШЕ ЗА АКЦІЇ

 

Альтернативні інвестиції поступово займають лідируючі позиції, витісняючи собою традиційні вкладення. Зокрема, деякі предмети колекціонування за швидкістю зростання обігнали навіть нерухомість і деякі види акцій.

Відомий британський банк Coutts спільно з Fathom Consulting розробили індекс оцінки прибутковості в місцевій валюті для 15 видів активів за двома основними категоріями - елітна нерухомість та альтернативні інвестиції. До речі, останній вид інвестицій фахівці розділили навіть на три окремі категорії, такі як предмети мистецтва, об'єкти колекціонування та коштовності. Так, починаючи з 2005 року, загальна прибутковість предметів розкоші збільшилася на 77%. Але якщо поглянути на ретро-автомобілі, то в цьому випадку зростання прибутковості вражає уяву навіть досвідчених інвесторів з багаторічним стажем. У цьому випадку спостерігається зростання на 257% в період з 2005 по даний час. А що стосується колекційних годинників, то вони принесли своїм власникам дохід в 176% за той же період.

А ось по ринку нерухомості, які надає Savills World Research, можна зробити менш позитивні висновки - за останні 7,5 років об'єкти житлової нерухомості вартістю понад 1 млрд доларів США в 10 найбільших містах світу подорожчали лише на 100 %.

Але при цьому варто відзначити, що придбання предметів колекціонування це, як правило, задоволення деяких своїх внутрішніх потреб та зацікавленостей. Та коли приємні речі стають ще й надприбутковими - їх придбання приносить особливе задоволення.

 

Читайте також: "КОЛЕКЦІОНЕР ЗАПЛАТИВ 243 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ТЕЛЕФОН ГІТЛЕРА"

 

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: РІЗНЕ | Додав: Admin (19.07.2017)
Переглядів: 162 | Теги: предмети колекціонування, прибыль, акции, акції, прибуток, Колекціонування, предметы коллекционирования, антикваріат, коллекционироване, Антиквариат | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar