Четвер, 15.11.2018, 19:41
Головна » Статті » КОЛЕКЦІОНУВАННЯ » НУМІЗМАТИКА Римської Імперії

ПОДВІЙНИЙ АУРЕУС ТАЦИТА ПРОДАНО В УКРАЇНІ ЗА РЕКОРДНУ СУМУ

Ауреус - майбуть одна з самих бажаних мрій кожного пошуковця. А от подвійний ауреус - то не те що мрія, про такі монети й чув не кожен шукач скарбів.

Але нещодавно одному нашому любителю приладового пошуку неабияк пощастило - він знайшов здавалося б монету мрії, якою виявився саме подвійний ауреус римського імператора Марка Клавдія Тацита, який правив всього рік, з 275 по 276 роки н.е.

Монета надто рідкісна, трапляється дуже й дуже рідко й від того є дуже дорогоцінною, недаремно багато хто пророкував її продаж в районі 1 млн. гривень. В результаті інтенсивних торгів на одному з українських інтернет-аукціонів антикваріату сума продажу склала 501 776 грн, і на даний момент вона є однією з найбільших сум продажу монет в цьому році. 

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Ми як завжди вітаємо пошуковця, який знайшов цей справжній скарб, та колекціонера, який придбав цю чудову монету, яка стане окрасою будь-якої колекції! 

Читайте також: "Рекордний продаж 15 копійок 1942 р."

 

Повернутися до - КОЛЕКЦІОНУВАННЯ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: НУМІЗМАТИКА Римської Імперії | Додав: Admin (13.04.2017)
Переглядів: 654 | Теги: Рим, кладопоиск, подвійний ауреус, марк клавдій тацит, коп монет, тацит, двойной ауреус, Ауреус, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar