П`ятниця, 14.12.2018, 14:03
Головна » Статті » КОЛЕКЦІОНУВАННЯ » АНТИЧНА НУМІЗМАТИКА

"Пантикапей, статер" - монета, яка може стати рекордсменом України

В Україні з'явився новий претендент, який може поставити рекорд по ціні продажу монет - це золотий "Пантикапей, статер", який трохи більше місяця тому був проданий на одному з українських інтернет-аукціонів за фантастичну суму в 1 250 000 грн, це більш ніж - 50 000$

Незвжаючи на очікування "глядачав", які налаштувалися на перегляд запеклих баталій між бажаючими придбати такий бажаий екземпляр в свою колекцію, торгів як такових так і не відбулося - продавець активізував опцію "бліц-ціни", і монету через 11 хвилин після старту було викуплено, на велике розчарування всіх зацікавлених.

 

 

Але не все так просто, це не перший випадок, коли дуже дорогий і рідкісний анткварний предмет виставляється з дуже високою стартової суми з опцією бліц-ціни, і він відразу викупляється. "Закулісні" домовленості судячи з усього, діяли, і будуть діяти, про що свідчить й те, що по закінченню торгів сторінка лоту була видалена. 

Та для простих пошуковців ця монета є чудовим натхненням для подальших пошуків, і підтвердженням того, що головне - шукати, і фарт посміхнеться кожному!  

Читайте також: "В Шотландії знайдено скарб вікінгів"

 

Категорія: АНТИЧНА НУМІЗМАТИКА | Додав: Admin (04.07.2016)
Переглядів: 730 | Теги: Пантикапей статер, антикваріат, пошук з металлодетектором, монета, скарб в Україні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar