Субота, 23.02.2019, 20:00
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ЗВІТ ЗА ЛІТО! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

 

"Привіт всім читачам сайту!

Якось давно не вдавалося написати звіт, вирішив виправиться ...

В принципі особливо то і похвалитися нічим, ось в телефоні відшукав кілька запилених фото. Влітку було вкрай мало виходів в поля, для мене цей час року своєрідна відпустка від копу - спека, поля під посівами, в лісі трава і непрохідні хащі заважають пошуку. Весь вільний час від роботи і сімейних справ йшов на риболовлю. Саме вона рятувала від літньої ломки, ну і звичайно були поодинокі виходи на найближчі від міста випаси. На фото не всі знахідки, фотографував коли був настрій і телефон під рукою.

До речі між виходами на пасовища був вихід на одне поле, де не було посіву, на якому при великому бажанні завжди можна "вловити" денарій.

Та згодом поля закрилися повністю, і я переключився на ловлю коропа! Це дійсно цікаве хобі, яке потребує багато часу і фінансових можливостей, інвентар для якого поповнюється з кожним роком.

Але приходить час коли і риболовля не рятує, треба їхати і включати металошукач, тут вже нічого не поробиш...)) Починаєш думати про якісь забуті місця. Часом сам дивуюся своїй наполегливості, але вона дає гарні знахідки! Місце, де було знайдено денарій вибито в нуль, і це ще слабо сказано. Територія 20 на 30 метрів, не переорюється!

Також бувало їхали з товаришем за місто на найближче поле, і просто шукали "потіряшки", щоб збити оскому...

Отак і пробігло літо, таке собі копарське міжсезоння. Та сподіваюся, десь там, в далині кожного з нас чекає свій скарб! Удачі, друзі!"

З повагою - пошуковець Ка-Пэкс

 

 

 

 

Читайте також: "ЗОЛОТА ВИНАГОРОДА! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (13.09.2017)
Переглядів: 192 | Теги: металошукач, пошук скарбів в Україні, кладопоиск, денарій, пошук скарбів, поиск кладов, пошуковий звіт, Монети, Денарий, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar