Субота, 17.03.2018, 19:10
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ЗНАЙТИ З КУМОМ КЛАД - ЩО МОЖЕ БУТИ КРАЩЕ

Знайти з кумом клад - що може бути краще

Натисніть на зображення для збільшення

 

Цікава історія сталася з одним пошуковцем.

Було все так. Ще в минулому році я поїхав в гості до кума, подивився старі карти, знайшов на них гарне місце, подзвонив братові і вже в 5 ранку разом відправилися до місця копа. Приїхали, переодяглися, випили чайку, пейзажі навколо красиві, радують око. Першими знахідками були тільки одні старі лопати і різний чермет, та вони давали зрозуміти що ми в правильному місці.

 

 

Приблизно через годину, копаючи всякий непотріб, прилад видає правильний сигнал, брат в цей момент відстав від мене і копирсався десь позаду в черговий ямці, перша думка була звичайно, що знову якась лопата іржава, але все ж вирішив відкопати. Лопата відразу ж вперлася в камінь, вже було хотів забити на цей сигнал і рухатися далі, але що в мені підказало, що раз копнув, то вже подивися, не лінуйся.

Натисніть на зображення для збільшення

Вивертаю камінь і тут прямо обімлів, монети посипалися струмком, дух перехопило - перші хвилини нічого й сказати не міг, потім вже коли трохи приплив адреналіну відпустив, було багато криків і танців, прибіг брат, думаючи, що щось сталося зі мною, але побачивши ямку і монети в ній тільки почав лаятися ...

Натисніть на зображення для збільшення

Почали вигрібати монети, вони були заховані в залізному посуді, імовірно овальної форми. Всі монети періоду Речі Посполитої, Польської Республіки (1918-1939). У скарбі монети - Ядвіга в асортименті, Юзеф Пілсудський, Траугутт Ромуальд, Ян III Собеський і т.д.

А ввечері з кумом так цю подію відзначили, що на ранок мало що пам'ятав...

Читайте також: "Пощастило - пошуковець знайшов дві гривні Київського типу"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (10.08.2016)
Переглядів: 395 | Теги: Траугутт Ромуальд, Польська Республіка, скарб, Юзеф Пілсудський, Ядвіга, Реч Посполита, Ян III Собеський, клад, Монети, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar