Вівторок, 22.05.2018, 16:45
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ВІДКРИВ СЕЗОН ГОЛДОМ! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

..."Доброго вечора шан. камради та відвідувачі сайту! 
Сьогодні з напарником виїхали в наш чудо-лісок, який час від часу радує нас приємними знахідками. 

І от, ходимо весь день, збираємо гільзи і прочий шмурдяк в надії зачіпити глибокий сигнал, сонце вже потихеньку починає заходити, напарник хоче вертатись до машини, а я йому - "йдем далі, пройдем ше один ярок, копнем кладуху і вернемся - *опою чую там вона є)))". Так я його збивав два рази, доки він мене не переконав вернутись, бо ноги дійсно вже промокли, акуми почали сідати, руки втомились копати все підряд. І от пройшовши метрів 100, копаю сигнал, на звук пробка, вискакує жовтий круглячок, ну думаю хоч совєтіка копну за цілий день, яке було моє здивування, коли протерши монету, я побачив ось цього красення!!! Ну тут і понеслось - крики, пляски, кличу товариша, той питає - "Чого радієш?" 

Я йому - "рижука, червонця копнув", напарник відразу не повірив але коли підійшовши ближче і взяв в руки жовтого кругляка аж сам остовпенів. 
Що саме цікаво - довкола немає ні старої дороги, ні старої хати, нічого що вказувало б на те що тут можуть бути подібні знахідки. 

Я так думаю, що такі монети поодинці не ходять і поруч має бути або кошель (росипуха), або горшок. 
Цікава ваша думка, що скажете? 

п.с. - вибачте за кількість і якість фото, звіт не планував, вже все робив в процесі аби з вами поділитись враженнями"... 

 

 

Читайте також: "Сніг копу не завада"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (24.01.2017)
Переглядів: 151 | Теги: 10 рублей 1902, металошукач, золотой червонец, кладопоиск, пошук скарбів, коп монет, поиск кладов, царский червонец, пошуковий звіт, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar