Субота, 17.03.2018, 19:11
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ВДАЛО ПРОГУЛЯВСЯ

Вдало прогулявся

Чудовий клад був нещодавно знайдений одним нашим пошуковцем. Сам того не очікуючи, на невеликому клаптику землі, за допомогою металошукача він виявив середньовічні монети, персні та прикраси.

Натисніть на зображення для збільшення

Ось як сам він описує події:

"Добрий час доби шановні колеги!
Хочу поділиться враженнями з Вами моєю знахідкою.
Все почалося коли я на одному місці знайшов пломбу. Експерти допомогли мені визначити що це Західноєвропейська торгова пломба.

Вирішено було сьогодні поїхати і ще раз обстежити те місце. Дві години бродіння по території не дали ніякого результату. І тут пролунав сигнал. З глибини штика лопати дісталася на верх кругла алюмінієва пластинка (це я так тоді подумав). Взяв в руки, потер, і побачив що це срібна монета. Закидаю цю ямку. Ступаю крок і ще сигнал. Копаю - і ще пів монетки. І понеслося. В результаті викопав 47 цілих монет, 15 шматочків, 1 татарська монетка начебто, 3 срібних кільця печатки і срібний в позолоті браслет. Дивіться далі фото. Всім приємного перегляду і вдалих сигналів під котушку. З пов."

За традицією вітаємо колегу і бажаємо всім нам якнайкращих знахідок!

Натисніть на зображення для збільшення

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення дл збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Читайте також: "Перше золото в сезоні, або коли варто порадіти за колегу 2. Пошукове відео"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (01.10.2016)
Переглядів: 181 | Теги: пошук скарбів. поиск кладов, металошукач, кладопоиск, персні, середньовіччя, металлоискатель, Монети, средневековье, перстень, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar