Понеділок, 23.04.2018, 10:18
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ВДАЛИЙ ПОЧАТОК НОВОГО РОКУ! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

..."Дорогі, шановні камради, вітаю вас усіх з Новим Роком. Нехай цей рік стане для вас успішним, багатим на знахідки, щоб у вашій хаті завжди панувала злагода, будьте щасливими та здоровими! Бережіть себе! 

Це хобі приносить мені тільки задоволення, адже уявіть собі: ми знаходимо предмети, які несуть за собою велику історію, ми показуємо на світ те, що лежить під землею, нікому не відане - це чудово.

02.01.2017 року - день, який запам'ятається мені назавжди. Я уже давно не знаходив нічого цінного,тому тільки і просив у Діда Мороза хороших знахідок, і звісно ж здоров'я моїй сім'ї. Отож, переїхавши із одного лісу в інший (перший нічим особливим не порадував), я надіявся тільки на фарт і на подарунок від Земляного Дідуся. Нас було 7 чоловік, але особливих знахідок на початку пошуків не було, а надалі було знайдено бронзовий перстень, 3 накінечники КР та 3 срібних монети, але то все було не моє, я ж чекав свого чуда.

Темніло, ми повертались до автомобіля, і тут біля дороги чудовий сигнал... Як завжди почали трястись руки, а як побачив цього красунчика, то й взагалі мову відняло. Так, можливо для когось ця знахідка не є особливою, але для мене цей ЕНКОЛПІОН був омріяним. Колеги були приголомшені, адже ніхто не очікував такої знахідки. Всі у хорошому настрої ми поїхали додому із однією думкою "Повернутись".

Раніше дивився на НИХ на сайті, а тепер тримаю у власних руках! Я щасливий, що займаюсь таким ділом, і щасливий, що можу показати вам його. 

Дякую, що читали, надіюсь на розуміння з боку колег. Побільше вам знахідок у цьому році. Вітаю вас. З повагою,Руслан"...

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Читайте також: "Вдалий вихід!"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (15.01.2017)
Переглядів: 152 | Теги: металошукач, кладопоиск, коп монет, пошук скарбів, поиск кладов, пошуковий звіт, енколпіон, Энколпион, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar