П`ятниця, 14.12.2018, 12:57
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

УНІКАЛЬНЕ ПОСЕЛЕННЯ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ЗНАЙДЕНО У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

У Вінницькій області, близ села Попівка, під час проведення газопроводу було виявлено древнє поселення. Про даний факт працівники газової компанії негайно повідомили у Вінницький обласний краєзнавчий музей.

В ході розкопок археологи з'ясували, що поселення датується трьохсотими-чотирьохсотими роками нашої ери, і саме в цей період на території сучасної України існувала так звана Черняхівська культура, яка також займала території нинішніх Румунії, Молдови і частину Росії.

На території декількох гектарів були розташовані три поселення. Унікальними їх робить те, що дуже добре добре збереглися колишні житла людей - кімнати, погреба, глиняні печі. Поряд з житлом було виявлено людські захоронення, які були виявлені першими.

"Все дуже добре збереглося - посуд, інші речі. Мінімум роботи по відновленню, і дані предмети відразу готові стати експонатами в музеї" - говорить Олег Петраускас, археолог з Національної академії наук України, і додає, що після закінчення розкопок всі знахідки буде передано до Вінницького обласного краєзнавчого музею.

 

 

 

Прокоментуйте статтю, Ваша думка важлива для нас!

 

Читайте також: "В Києві знайдено руїни палацу князя Володимира"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (13.05.2017)
Переглядів: 252 | Теги: черняхівська культура, поселення ЧК, Вінницька область, археология, поселення, винницка обл, археологія, в Україні, поселение, черняховская культура | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar