Вівторок, 16.10.2018, 19:21
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

СКАРБ ЧЕШУЇ + БОНУС! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

 

"Неділя - єдиний вихідний, який я мав минулого тижня. Дуже хотілося покопати, але спека вбиває ще на виході з дому. Все ж таки зідзвонилися з товаришем і перенесли коп на вечір, виїзд о 16:00! 

Швидка дорога до місця, яке довго вибирав на супутнику і старих картах, і в бій. В 5-ти метрах від машини - дріт, хух, не монета, значить шанси є. Не знаю у кого як, а в мене якщо з першого сигналу монетка - все, пиши-пропало, знахідок не буде...

Стара, пересохла річка, пагорби, повільно котиться по орбіті сонце. І ось він - чіткий срібний сигнал! Підкопую - чешуя! Перевіряю ямку - ще сигнали, і не один! Кличу товариша, починаємо старанно рити... За кілька годин до повної темряви вибиваємо місце, в результаті піднявши 749 чешуйок і бонус у вигляді трояка Сигізмунда 3.

Що сказати - звичайно маса позитивних емоцій, адреналін в крові, заряд бадьорості на весь робочий тиждень, якщо не більше... Також не забув закарбувати цю подію для онуків у фото, які Вам колеги й хочу показати!

Бажаю всім таких же, а то й кращих знахідок!"

З пов. - пошуковець ProfiSpin

 

 

 

Натисніть на зображення для збільбшення

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Читайте також: "Літо, спека! Пошуковий звіт"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (21.08.2017)
Переглядів: 160 | Теги: клад чешуи, металошукач, пошук скарбів в Україні, скарб чешуї, кладопоиск, пошук скарбів, поиск кладов, чешуя, Монети, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar