П`ятниця, 14.12.2018, 14:02
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ЛІТО, СПЕКА! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

 

"Літо, спека - не найкращий час для копу. Але оскому збити можна.
Ось і я одного липневого дня вирішив покопати навколо ставка. В одному місці вийшов на невеличкий город, який випалили. Як в таких місцях буває - лізе вичайне городнє сміття, але тут опа - печатка з груочки випала, цікава знахідка і трохи монеток познаходив.

А на початку серпня я завжди беру тиждень-два відпустки і копаю в задоволення. Ось так сталося і цього року. Багато полів вже прибрали, а деякі навіть встигли передискувати. Першим було одне маленьке поле, де іноді вискакують денарії, а цього разу попалася бронза.

Потім два дні лили дощі і я валявся на дивані. Врешті погода налагодилася і я знову в поле. Цього разу поле велике, знахідки завжди були. Пішов шукати, не минуло й десяти хвилин, як викопав денарій Фаустини.

Минулої осені, я ходив по одному полю, яке орав трактор. Проходячи повз трактора, тракторист зупинився і ми трохи поговорили. Виявився він в темі, що ми шукаємо - "це ці Римські монети II століття нашої ери. Там біля села Х хлопці з Житомира та Бердичева одне таке поле давно б'ють, навіть золоту монету нашли, при цьому люб'язно намалював мені карту-схему того місця.

І ось пройшов майже рік, і я вирішив поїхати туди, розуміючи, що шанси знайти щось на тому полі дуже малі. Зате принаймі, побачу нове місце, а це завжди цікаво. Скажу так, після камрадів Полісся ходити нудно, але я не здавався і за п'ять годин знайшов дві монети. Одна з них гарний антонініан Елагабала, та й природу побачив гарну.

Ось така була у мене цікава та активна відпустка.

Дякую за перегляд та бажаю всім всього найкращого!"

З пов. - пошуковець Человек с МД

 

 

 

 

Читайте також: "ВИБИТИХ МІСЦЬ НЕ БУВАЄ - ІКОНА СКЛАДЕНЬ! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (15.08.2017)
Переглядів: 177 | Теги: пошук скарбів в Україні, металошукач, денарій, кладопоиск, клад монет, пошук скарбів, поиск кладов, Монети, Денарий, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar