Вівторок, 22.05.2018, 16:47
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ФІНАЛЬНА НОТА, АБО ЯК "ДІДУНЯ" СИПНУВ РИЖИКІВ! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

Натисніть на зображення для збільшення

..."Усім доброго часу, хто читає мій звіт.

Це розповідь про останній коп у 2016році. Історя моя почалася досить банально. Зустрів я в ранці знайомого комрада, і він повідав мені історію про те, що на днях наш колега підняв золоту луницю римських часів. І тут мене понесло... Думки в голові вертілись з неймовірною швидкістю. 
Маючи в цей день вихідний - вирушив я за пригодами куди очі дивились, аби щось знайти та вгамувати свій азарт. Відходивши 2 год по полю без єдиного сигналу, мій азарт вже був притих. 
Та нарешті мені попалися перші натяки на срібло, декілька спинок фібул і срібна шкода без голки. Слідом за цими знахідками полізли ламані динарії. На цому сигнали стихли, але не на довго.
Перекусивши на полі та відпочивши від такого копу (коли потрібно носити за собою сокиру, щоб діставати знахідки з мерзлої землі) пішов далі. Пройшовши два проходи вилізла рижа Проніска. Радощам не було меж. Оооо так дідусь і мене нагородив рижиком під Новий рік. Після цього все було як в казці. Протягом 2 год ще два рижика (височне кільце та ароматниця). 
Прошу вибачення за відсутність фото з краєвидами в звязку з шаленою конкуренцією. Це ж треба було в кінці сезона так сипнути. Тепер сезон 2016 спокійно закриваю. 
Усім вдалих знахідок,хороших сигналів та веселих свят!  
Колеги з наступаючим Новим Роком!  
З повагою!"...

Натисніть на зображення для збільшення

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Читайте також: "Коп монет в лісі, або відкриття сезону 2017"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (08.01.2017)
Переглядів: 165 | Теги: металошукач, Золото, кладопоиск, золота лунниця, коп монет, пошук скарбів, поиск кладов, пошуковий звіт, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar