Середа, 21.02.2018, 02:42
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ КОП, АБО СНІЖНИЙ РИМ! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

Багато цікавих історій трапляється з нашими, українськими пошуковцями. Сьогодні публікуємо одну з таких історій - цікаву та надихаючу на подільші пошуки. Найголовнішим, про що вона розповідає  - є позитив та гарний настрій, які приносить наше чудове хоббі! 

..."Робочий тиждень підходив до завершення, і чим ближче були вихідні тим менше залишалось надії на виїзд в поля - білі мухи землю вкрили добряче!
Є в нашій "бригаді" - один "Карпатський мольфар", якому приснився сон, ніби серед полів застелених білими покривалами є все таки один шматочок, і в своєму сні він бачив його чорним, ще й земля парувала. 
Мольфару ми довіряємо - зібрались і рушили.
Чим ближче під'їзжали до місця, все тихше говорив - мольфар, і все голосніше було чути голоси - "любих друзів". 
Дуже добре, що машини не вміють говорити, скажу я вам, бо сьогодні ми думали, що в автівки з'явиться дар мовлення і вона нас всіх попросить "піти"..., машина виявилась просто "звіром" - так її назвав один з "любих друзів"... 

В цілому поїздка принесла величезну кількість позитивних емоцій, ніхто не пожалкував, що побавився трохи в працівників жеку, яким і не снилось, що так можна відкидати сніг з під машини)) 
Погодка - прекрасна, настрій у всіх - чудовий, "мольфара" - який хоч і не вгадав з чорним квадратом, всі пробачили, так як той квадратик хоч і був повністю білий, приніс унікальні знахідки! Фото додається. 
Тож подорожуйте друзі, робіть фотографії, діліться враженнями! 
Всім успіхів у пошуках!!!! 
п.с: при фотосесії монет, ні один саджанець не постраждав, зелений колір був використаний для контрасту у фотографіях... 
Бережіть посіви!!!"... 

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Читайте також: "Кошель срібних чешуйок - 623шт"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (22.11.2016)
Переглядів: 144 | Теги: Рим, металошукач, кладопоиск, пошук скарбів, Римські денарії, поиск кладов, римские денарии, поисковый отчет, пошуковий звіт, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar