Субота, 17.03.2018, 19:07
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

712 П'ЯТАКІВ - АБО КЛАД НА БИТОМУ МІСЦІ

712 п'ятаків - або клад на битому місці

Чудовий клад в 712 п'ятаків часів російських імператриць Єлизавети та Катерини 2 був нещодавно знайдений нашими пошуковцями. Що цікаво - місце обране майже випадково, так би мовити "проїзжали мимо - побачили, вирішили зупинитись". 

Натисніть на зображення для збільшення

Ось як описує події сам пошуковець:  "Здрастуйте, шановні колеги. Вирішив поділитися з Вами своєю маленькою радістю. Я довго не вірив, що скарби існують. Вони є. Це мій перший. Виїхали ми дуже рано, потрібно було заскочити по роботі в одне місце. Проїжджаючи повз сінокоси, вирішили зупинитися пошукати монетки. Побачили переораний городик. Відразу вирушили шукати господаря. Хвилин через 10 балаканини нам дали добро. Навіть показали де копати потрібно, ми вже були тут не перші. Кераміка була правильна. Першу монету підняв товариш – то була Деньга 1731. Потім  Полушку і ще Деньгу. Ну а потім, хвилин через 30 пошуків  і я підняв це чудо, яке лежало на глибині близько 50 см в дерев'яному відрі. Ходжу завжди в навушниках. Сигнал був чіткий, але не мідний, а срібла. Напевно через масу монет. Але як тільки розворушив став чистим монетним. Далі все як за планом. Перенесли монети в машину. Чесно скажу відразу не зрозумів, що сталося. Танцю копаря не було, тому що потім танцювало б все село."

Вітаємо щасливого пошуковця, і як завжди бажаємо всім нам таких гарних знахідок!

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Читайте також: "Надихаємось на пошуки - кращі знахідки останніх двох тижнів"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (29.08.2016)
Переглядів: 348 | Теги: Екатерина 2, клад монет, Пятаки, Єлизавета, п'ятаки, Елизавета, клад, Катерина 2, клад пятаков, клад п'ятаків | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar