Четвер, 15.11.2018, 20:42
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В УКРАЇНІ

2 КГ СРІБЛА! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

..."Вітаю все копарське братство!

Давненько не писав звітів - весняні турботи, та виїзди по 2 рази в тиждень на пошуки, але показати особливо й нічого - траплявся звичайний дріб'язок, та хутірський шмурдяк.

Але сьогодні з'явився привід привітати всіх колег-камрадів і камрадок з травневими святами, побажати вам усім миру, добра і звичайно ж удачі в нашому нелегкому, але повному адреналіну хобі!

Знахідок вам бажаю таких же, про які розповім далі, і навіть кращих!

Отож, по порядку розповім про два крайніх виїзди на одне поле.

Подзвонилимені з одного села, що виробили одне цікаве поле і після свят його засіють. Раніше це поле радувало нас денаріями і іншими древніми "смаколиками" у вигляді наків, пряжечек і т.д. Тож у п'ятницю один камрад був вільний, і ми вже о шостій ранку були на місці

Все поле в правильній кераміці, а сигналів потрібних - в годину по чайній ложці, коротше кажучи, за день пошуків всього пара денаріїв, один нак, але ми й цьому задоволені, скоро і того не залишиться в земельці, зате перший раз денарій Луцилли попався.

У неділю вирішили ще один заїзд на це поле зробити, поки не засіяно - воно величезне і між глиняними плямами від древніх хаток є пару бляшок від хуторів радянських часів. Ближче до озерця ми й зупинилися.

 

 

Денаріїв ми так і не знайшли, але молодший камрад зачепив на радянському хуторі цікавий, неоднорідний сигнал (по черняхам бажано всі сигнали копати), і з глибини приблизно штика лопати випали дві срібні радянські монети із залишками шматків іржавої залізної банки.

Далі ми вже копали по черзі, і згрібали весь скарб в купу, відокремлюючи від іржавого заліза.

Від адреналіну не знали куди весь хабар скласти, пакета не взяли, а машина далеко, стала в нагоді кепка, на козирок якої ми викладали полтиники.

Ось така була поїздка. Коли всі сигнали стихли (портал закрився) - не залишилося в нас сил в спеку по полю ходити, і о 12 годині поїхали ми додому, де люблячі дружини нам вже стіл в поспіху накривали.

Скільки загалом монет знайшлося - поки не рахували, треба від шоку відійти і адреналін зашкалює, але все по вазі - більше 2-х кг.

Всім вам колеги - нехай щастить, миру всім і добра!
Пишу о третій годині ночі, тож за помилки і сумбур прошу не лаяти...))"...

З пов. - пошуковець Алекс777

Натисніть на зображення для збільшення

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

 

Прокоментуйте статтю, Ваша думка важлива для нас!

 

Читайте також: "Скіфська весна продовжується! Пошуковий звіт"

 

Категорія: В УКРАЇНІ | Додав: Admin (09.05.2017)
Переглядів: 207 | Теги: Полтинник, металошукач, клад срібла, кладопоиск, пошук скарбів, рубль, поиск кладов, клад серебра, пошуковий звіт, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar