Субота, 23.02.2019, 20:19
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

ЗОЛОТО ДРЕВНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ ЗНАЙДЕНО В ПЕРУ

Троє пошуковців з міста Кахамарка, займаючись улюбленою справою неподалік від стародавніх руїн, наткнулися на унікальні артефакти з дорогоцінного металу. Кахамарка - це місто на півночі Перу, розташоване в горах на висоті 2700 метрів над рівнем моря. Істориками встановлено, що місто було засноване приблизно 3000 років тому. Тобто, цивілізація існувала тут задовго до імперії інків. Її прийнято називати «культура Чавин».

Артефакти високорозвиненої цивілізації, яка проживала в околицях Кахамарки були знайдені буквально кілька днів тому. Трійка археологів-любителів: Соломон Тарільо, Мисаїл Флорес і Хосе Льянос на Великодні свята виїхали на коп в передгір'я Сьєрра Ілюкан, і зробили найважливішу історичну знахідку.

Натисніть на зображення для збільшення

За словами пошуковців, побачивши знахідку, вони відразу ж зрозуміли, що потрібно здати золото, срібло і кераміку владі. Знайдене віднесли в муніципалітет Кутерво, де їх досліджують вчені, і швидше за все, реліквії відправляться в місцевий музей.

Церемонія вручення пройшла в присутності мера Кутерво, прокурора Кахамарки і зібрала багато жителів і журналістів.

Натисніть на зображення для збільшення

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Прокоментуйте статтю, Ваша думка важлива для нас!

 

Читайте також: "В Чехії пошуковець знайшов скарб на своєму городі"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (09.05.2017)
Переглядів: 199 | Теги: металошукач, клад в перу, скарб в перу, металлоискатель, кладопоиск, пошук скарбів, коп монет, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar