Середа, 21.02.2018, 02:39
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

ВРАЖАЮЧІ СКАРБИ, ЗНАЙДЕНІ В СВІТІ. ЖОВТЕНЬ 2016

Цікаво, як справи у колег пошуковців в інших країнах. А справи йдуть непогано - і не тільки в пошуковців, а й у пересічних громадян.

До вашої уваги ТОП скарбів, знайдених в світі в жовтні 2016 року.

 

Валізи з долларами

У США одному чоловіку доллари буквально майже не посипалися на голову -  роблячи ремонт у своєму будинку, він почав розбирати стелю, де помітив дивну валізу... У ній виявилося 23 тисячі доларів. А потім знайшов ще 2 схожі валізи, в яких було ще 40 тисяч.

Пощастило йому ще й в тому, що в США ніяких особливих грошових реформ не проводилося, і купюри 50-60-х рр. взяли в банку. Чоловік одразу ж вніс всі 63 тисячі доларів в іпотеку, по якій і придбав даний будинок. Треба сказати, іпотечний кредит він ще не закрив. Середні за розміром будинку в Огайо коштують приблизно від $400 тис. до трьох мільйонів.

 

Бронзові сокири

Три бронзові сокири, яким по 4 тисячі років, знайшов в Аргайлі, що в Шотландії, відомий пошуковець Дерек МакЛіннен. Саме він організував рух «Beyond the Beep», який допомагає учасникам бойових дій соціалізуватися, повернути психічне здоров'я і знайти сенс життя «на гражданці». Дерек використовує для пошуків прилад Minelab CTX 3030.

Сокири як завжди, відправляться в музей, за винагороду не менш ніж 400-500 фунтів стерлінгів за кожен.

 

 

Кладовище кораблів

А тим часом в Чорному морі підводна дослідницька експедиція "Maritime Archaeology Project", на чолі з англійцем Джоном Адамсом виявила велике кладовище кораблів Османської та Візантійської імперій. На дні, за припущеннями дослідників, спочиває 40 кораблів. Виявити їх допомогли сканування і зйомки морського дна за допомогою спеціальних апаратів. Цікаво, які скарби зберігають затоплені трюми?

 

Скарб часів Олександра Македонського

Стародавні скарби часів Олександра Македонського виявили археологи недалеко від болгарського міста Приморсько. Вчені говорять, що це поховання одного з фракійських царів.

Приморсько - місто на південному сході Болгарії, адміністративний центр громади Приморсько. Розташоване в Бургаській області, недалеко від міст Созопол і Царьов.

Знахідка включає в себе безліч обрядових атрибутів з чистого золота, в тому числі для упряжі коня, які використовувалися під час урочистих ходів і гулянь. За висновками археологів, всі ці прикраси - робота місцевого художника і містить вісім великих і двадцять дев'ять невеликих предметів.

Скарб у фракійській гробниці, яку назвали «Сіліхляр», знайдений археологами Петаром Балабановим і Даніелем Петля. Вони впевнені, що скарб був похований, як подарунок покійному правителю.

Ймовірно, курган був насипаний після смерті фракійського правителя, який правив в зазначеному районі між кінцем IV та на початку III ст. до н. е.

Натисніть на зображення для збільшення

Читайте також: "Рідкісний Римський перстень знайдено в Уельсі"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (31.10.2016)
Переглядів: 264 | Теги: Золото, скарб, монеты, кладопоиск, пошук скарбів, серебро, клад, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar