Субота, 23.02.2019, 20:36
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

В США СКАРБИ ШУКАЮТЬ СІМ'ЯМИ

Натисніть на зображення для збільшення

Флорида - знаковий край для підводних шукачів скарбів. Згідно із законодавством США, приладовий пошук тут офіційно дозволений: на пляжах і в прибережних водах. Пошуковці, які проживають тут, постійно публікують фотографії знахідок: золоті і срібні монети, старовинні коштовності.

Звідки вони тут взялися? Справа в тому, що саме близ Флориди проходили іспанські кораблі, що везли золото майя та інших доколумбових цивілізацій. Також на цьому морському шляху орудували пірати, які ці кораблі грабували. Але від сильних штормів, якими славляться ці широти, не йшли ні перші, ні другі. Тому галеони і каравели тонули постійно, не довозячи скарби, переплавлені на монети і прикраси, до Іспанії (чи можливо до Тортуги).

Багато шукачів скарбів вже робили значущі знахідки в цих краях, проте є ціла сім'я, яка в цьому плані також неабияк відзначилася. Раніше Шмітти жили в містечку Форт Пірс у Флориді - до того моменту, як глава сім'ї Ерік, не купив металошукач. Після того був проданий будинок, і він разом з дружиною, дітьми і друзями, став жити на власноруч модернізованій для підводного пошуку яхті.

Отож, ​​компанія Booty Salvage, заснована Еріком, почала пошук підводних скарбів. Вони плавають уздовж берегів Флориди на яхті і декількох маленьких катерах і дістають з глибини дуже цікаві речі.

Ось, наприклад, фото - це так Booty Salvage почали сезон-2017.

Натисніть на зображення для збільшення

 

 

Найчастіше трапляються іспанські реали - срібні і золоті.
Крім того, сім'я запрошує туристів на пошук скарбів. А також проводить аварійно-рятувальні роботи (на випадок, якщо потоне приватний катер, і господар звернеться до них для його підйому).

Способу життя підприємливих американців можна лише позаздрити. У них чудове життя: море, сонце, золото. І ніяких проблем!
Відзначимо, що в 2012-му та в 2014-му роках компанії вдалося знайти два іспанських затонулих кораблі. Право досліджувати останки кораблів надали вченим.

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

 

Прокоментуйте статтю, Ваша думка важлива для нас!

 

Читайте також: "В Норвегії пошуковці знайшли зброярню бронзової доби"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (15.05.2017)
Переглядів: 264 | Теги: Реал, Золото, кладопоиск, пошук скарбів, поиск кладов, Флорида, Booty Salvage, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar