Середа, 21.02.2018, 02:42
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

В ШЕРВУДСЬКОМУ ЛІСІ ЗНАЙДЕНО ПЕРСТЕНЬ ЧАСІВ РОБІН ГУДА

Натисніть на зображення для збільшення

Марк Томпсон, який працює в автосервісі, пробув в знаменитій місцевості Ноттінгемпшир дуже мало. Британець зайшов в Шервудський ліс зі своїм металошукачем, і через двадцять хвилин почув хороший золотий сигнал. Звичайно копнув, в надії на кельтську монетку, і побачив характерний золотий блиск серед грудок грунту.

Однак це була не монета. Шукач скарбів відкопав перстень з великим дорогоцінним сапфіром. Обтерши його трохи, він побачив на персні фігурки Діви Марії і немовляти Христа. Такі кільця робилися в XIV столітті.

Перстень був переданий в потрібні інстанції, і тепер фахівці Британського музею визначають його вартість. Поки ж ювеліри називають суму 70 тисяч фунтів стерлінгів (близько $87тис.). Всі експерти сходяться в тому, що Томпсону вдалося відкопати справжній скарб.

 

 

Потрібно сказати, що Марку 34 роки, півтора з яких він займається приладовим пошуком.

«Я поїхав в Шервуд не один, але вирішив трошки відірватися від групи. Не минуло й двадцяти хвилин, як я почув хороший сигнал. Я сильно зрадів, коли зрозумів, що підняв золото, але тоді, в той момент, ще не розумів, наскільки значна моя знахідка», - поділився враженнями Томпсон. До речі, коли чоловік отримає виручені від кільця гроші, він збирається купити власний будинок. Зараз Марк знімає квартиру.

Оскільки кільце було знайдено в Шервудському лісі, британські ЗМІ відразу охрестили знахідку «кільцем Робін Гуда». Відзначимо, що відомий благородний розбійник якраз жив на початку XIV століття - імовірно, в Шервудському лісі.

Читайте також: "Знайдену табличку з ім'ям Марка Аврелія продають за $75 тис."

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (20.12.2016)
Переглядів: 230 | Теги: перстень Робін Гуда, приборный поиск, кладопоиск, пошук скарбів, Робін Гуд, золотой перстень, поиск кладов, золотий перстень, перстень, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar