Субота, 23.02.2019, 20:20
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

В НОРВЕГІЇ ПОШУКОВЦІ ЗНАЙШЛИ ЗБРОЯРНЮ БРОНЗОВОЇ ДОБИ

Натисніть на зображення для збільшення

Брати з комуни Схйoрдал в Норвегії зробили сенсаційне відкриття. Йоакім і Йорген Корстади знайшли кілька бронзових артефактів.

«Ми займалися улюбленним заняттям - ходили з металошукачами по полю, на яке вже приїжджали раніше. Коли зрозуміли, що знайшли, відразу ж зателефонували в окружну адміністрацію », - розповів Йоакім.

Як повідомляють археологи, брати Корстади знайшли найбільший скарб зброї бронзового століття, який коли-небудь був виявлений в Норвегії. Насправді, знахідка була зроблена ще в січні. Брати взяли металошукачі і вирушили на коп в поля біля рідного селища. І знайшли дев'ять сокир і кілька накінечників копій з бронзи.
У минулі вихідні, на початку травня 2017 року брати їздили на місце копа з археологами. Фахівці попросили дослідити місцевість з металошукачами більш ретельно, ніж раніше. Так брати знайшли ще 15 сокир і безліч інших бронзових предметів, які археологи датували 1100 роком до н.е.

 

 

«Ми ніколи не відкопували такої величезної кількості предметів бронзового століття в Норвегії. І це ще напевно не все! »- заявляє представник музею Норвезького університету природних і технічних наук. Також вчений повідомив, що взагалі бронза не характерна для скандинавського регіону.

Як кажуть самі брати, вони не шукали якоїсь матеріальної вигоди для себе. Приладовий пошук - їхнє улюблене хобі. Знахідки вони зазвичай здавали в місцеву школу, щоб вчителі історії могли щось показати дітлахам.
Однак тепер за таку значущу для країни і історії знахідку, братам Корстадам буде видано значну винагороду.

«Ми не думали про цю сторону питання. Але раді почути, що знахідка допоможе зробити нові відкриття в історії Норвегії. І раді взяти участь в цьому процесі », - запевнив Йоакім Корстад.

Натисніть на зображення для збільшення

 

Прокоментуйте статтю, Ваша думка важлива для нас!

 

Читайте також: "Золото древньої цивілізації знайдено в Перу"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (12.05.2017)
Переглядів: 260 | Теги: Копье, металошукач, кладопоиск, бронзова доба, бронзовый век, Норвегія, металлоискатель, норвегия, сокира, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar