Середа, 19.09.2018, 16:16
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

В ІТАЛІЇ ЗНАЙДЕНО СКАРБ ЗОЛОТИХ РИМСЬКИХ МОНЕТ ВАРТІСТЮ В ДЕКІЛЬКА МІЛЬЙОНІВ ЄВРО!

Натисніть на зображення для збільшення

 

Сотні золотих монет епохи пізньої Римської імперії, що зберігалися в глечику незвичайної форми, знайдені в Італії в місті Комо. Дослідники розкопали його в римському поселенні, яке називається Novum Comum. Як не дивно, посудину закопали на місці театру. Про знахідку повідомило Міністерство культури, культурної спадщини та туризму Італії.

Скарб відразу було перевезено в лабораторію, де вчені деякий час діставали монети з посудини. Орієнтовно, в глечику кілька сотень золотих монет. Зараз їх досліджують. Судячи з фото монети прекрасно збереглися, і навіть не утворили звичних шукачам скарбів «залипух».

Міністр Альберто Бонісолі (Alberto Bonisoli) уточнив, що історична і культурна цінність знахідки поки не встановлена. Монети були відправлені в реставраційну лабораторію, де їх вивчать фахівці.

 

 

За інформацією італьянських ЗМІ, вартість знахідки може досягати кілька мільйонів євро. Театр Крессон, який відкрився в 1870 і закрився в 1997 році, знаходиться неподалік від руїн форуму Комо - давньоримської центральної міської площі, де фахівці раніше знаходили інші історичні артефакти.

Відзначимо, що пізня Римська імперія - це III-V ст. нашої ери. Саме в цей час сталася найбільша криза в цій могутній державі. Наприклад, за неповне століття (з 192 по 284 рр.) на римському престолі змінилося 32 імператора, причому більша частина з них загинула насильницькою смертю в результаті палацових переворотів. У цей неспокійний час населення як могло рятувало свої кошти, тим більше що Комо знаходиться на Півночі Італії, яка в той час сильно потерпала від нападів варварів. Тож найвірогідніше що якийсь заможний Римський громадянин заховав частину своїх збережень, але так за ними й не повернувся.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Читайте також: "Скарб Римських монет - дивна знахідка пошуковця в Австралії!"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (12.09.2018)
Переглядів: 475 | Теги: скарб римських золотих монет, Комо, Італія, клад римских золотых монет, Римська імперія, Италия, римская империя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar