П`ятниця, 14.08.2020, 17:43
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

В ДАНІЇ ШУКАЧІ СКАРБІВ ЗНАЙШЛИ МЕЧ ДОВІКІНГОВОЇ ЕПОХИ

Натисніть на зображення для збільшення

 

На великому острові Зеландія, розташованому в східній частині Данії, два археолога-аматора вирішили погуляти з металошукачем.

Через деякий час пошуків пролунав сигнал і пара з невеликого містечка Свеболле, Ернст Крістіансен і Ліс Теркельсен, зробила приголомшливе відкриття: викопавши чималу яму, приблизно на глибині 30 см вони виявили кінець меча.

Вирішивши, що це може бути значним відкриттям, перш ніж витягувати знахідку вони вирішили знайти когось більш досвідченого.

Засипавши меч землею наступного ранку пара зв'язалася з музеєм Вестсєлланд (Vestsjælland), щоб повідомити про знахідку.

 

 

Інспектор музею Арне Хедегаарда Андерсен прийшов з ними на місце, і разом вони відкопали неймовірно добре збережений меч, якому було приблизно 3000 років!

Виготовлений з бронзи меч має довжину 82 сантиметри, і хоча шкіра на рукоятці давно згнила, тим не менш вона була в дивовижно чудовому стані, зважаючи на її вік.

«Меч настільки добре зберігся, що на ньому можна детально роздивитися найменші дрібниці. Він навіть трохи гострий" - сказали представники музею. "Також вважається, що артефакт залишився недоторканим з часів Скандинавського бронзового століття, між 1100 і 900 до н.е." додають вони.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Хоча в Скандинавії і Північній Європі нерідко можна знайти стародавні реліквії, такі як коштовності або монети під землею, мечі, подібні до цього, неймовірно рідкісні.

Вірогідно що цей меч слугував швидше символом статусу його власника, ніж зброєю. Складна бронзова робота, ймовірно, вимагала великої майстерності та часу.

В ті часи для реальної боротьби частіше використовувалися булави і сокири.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

Читайте також: "МЕЧ ВІКОМ У 1500 РОКІВ ДІСТАЛА 8-річна ДІВЧИНКА З ДНА ОЗЕРА У ШВЕЦІЇ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (20.12.2018)
Переглядів: 937 | Теги: Искатели сокровищ, шукачі скарбів, меч викингов, Дания, Данія, меч вікінгів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar