Четвер, 15.11.2018, 19:42
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

Скарби Третього Рейху

Тривають пристрасті навколо потяга,який виявили в Польщі пошуковці,і в якому за різними припущеннями можуть знаходитися 300 тон (!) золота,велика кількість дорогоцінного каміння,багато предметів мистецтва та інших коштовностей.

Цей броньований потяг шукали майже 70 років. Правда науковці говорять що документальних підтверджень його існування немає,але легенда свідчить,що в 1945 році,під час наступу Червоної армії,нацисти в терміновому порядку хотіли вивезти награбовані по всій Європі скарби. Таємний залізничний склад виїхав з Вроцлава,і заїхавши в тунель неподалік міста Валбжих безслідно зник. Довгі роки шукачі скарбів різного "рангу" марно шукали його,але нещодавно двом пошуковцям таки пощастило - за їхніми словами,за допомогою георадара вони знайшли під землею щось,довжиною в 150 метрів і шириною близькою до ширини потяга,і за їх припущеннями це і є той самий легендарний потяг зі скарбами. Та ситуація ускладнюється тим,що потяг може бути замінований,і поки вирішують як його розкопувати.

   Звичайно,цілий потяг скарбів то подія унікальна,але історія знає й інші цікаві знахідки,які залишилися від Третього Рейху.

Золоті монети нацистів

На початку минулого літа,чоловік на ім'я Флоріан Батуш проводив час за улюбленим заняттям - пошуком раритетів за допомогою металлодетектора. Яким же було його здивування,коли на відносно невеликій ділянці він знайшов 10 золотих монет нацистської епохи. Викликані на місце археологи,на протязі двох тижнів розкопок знайшли ще 217 золотих монет,які оцінили в майже $50 тис. 

Комплекс з 3-х бункерів

Лише за допомогою буревію,на узбережжі Данії в 2008 році вдалося знайти комплекс з 3-х бункерів,які були повністю засипані піском.

Цікавим в них є те,що внутрішня обстановка залишилася такою,неначе залишали їх великим поспіхом. Меблі та особисті речі були у великій кількості і зовсім незаймані.

Бункер в Нормандії

В цьому році,знімальна група канадської телевізійної програми на військову тему War Junk,відкрила в Нормандії німецький бункер з серії бункерів Торбук,яких нацисти доволі багато набудували в свій час.

 

 

Телевізійники з розумінням справи віднеслися до пошуків - спочатку була задіяна техніка для аерофотозйомки,потім за допомогою георадарів було визначено точне місце розташування,і врешті було відкопано сам бункер,який повністю знаходився в піску. Цікаво,що неподалік бункера знаходиться Історичний музей,в якому і не здогадувалися про таке "сусідство".

Бункер Йозефа Геббельса

В 1998 році,за дивовижним збігом обставин,при будівництві меморіала Холокосту було виявлено бункер,який за припущеннями був пов'язаний з берлінським будинком Йозефа Геббельса. 

Про даний бункер не було знайдено жодної згадки,тому його таємничість досі залишається не відкритою.

Укріплений комплекс в Аргентині

Нещодавно,в джунглях Аргентини було виявлено цілий укріплений комплекс,який небезпідставно вважають справжнім логовом нацистів,які готували його як притулок в разі поразки та вимушеної втечі.

Археологи декілька місяців досліджували знайдену базу,виявляючи на її территорії монети,посуд,різні символи,виготовлені в Німеччині нацистської епохи.

Але все ж таки варто відзначити,що дані знахідки це тільки невелика частина таємниць,які залишилися після епохи націонал-соціалістів,очолюваних Адольфом Гітлером.

Читайте також: "Пантикапей, статер" - монета, яка може стати рекордсменом України"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (23.08.2017)
Переглядів: 478 | Теги: скарби третього рейху, Гитлер, Монети, Сокровища, гітлер, третій рейх, Третий рейх, скарби, Бункер, сокровища третьего рейха | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar