Середа, 21.02.2018, 02:40
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

СКАРБ В 459КГ МОНЕТ ЗНАЙДЕНО В КИТАЇ

Скарб в 459кг монет знайдено в Китаї

Унікальний скарб нещодавно було знайдено в Китаї. Він складається з древніх монет загальною вагою 459 кілограмів. Знайдений він був в землі, на півметровій глибині при будівництві будинку селянином на ім'я Чжан, який проживає в північно-західній провінції Китаю - селі Наньжоу.

Коли він розрівнював землю лопатою, він раптом відчув щось тверде і таким чином знайшов схованку, де були заховані 3 види монет з міді, які відрізнялися за формою (круглі, прямокутні), але всі вони були з отвором в центрі. Виявивши скарб, китаєць викликав поліцію, яка приїхала за дзвінком, щоб негайно зафіксувати факт виявлення і забрати стародавні монети, які є власністю держави. Поліцейський Фен Пеньжу зазначив, що знайдені монети є надбанням династії Сінь, яка правила в 9-23 роки нашої ери. Час правління цієї династії настав після закінчення династії Західна Хань.

 

 

Історики уточнюють – є дещо неправильним називати період Синь династією, оскільки в неї входив лише один чоловік - Ван Ман, який доводився тестем імператора Пін-ді. Ван Мана, який спочатку отримав титул регента, а в 8 році нашої ери став імператором Китаю, народ не любив за його жорстку політику, спрямовану на збільшення податкового тягара для селян і ремісників. Таким чином, цілком імовірно, що знайдені монети - це заховані від володаря гроші. Народ так ненавидів Ван Мана, що постійно починалися масові повстання, під час одного з яких правителя скинули. Після цього настала ера династії Східна Хань.

Читайте також: "Унікальне поселення епохи бронзи знайшли в Англії"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (27.07.2016)
Переглядів: 175 | Теги: скарб в китаї, скарб, Китай, клад в Китае, клад, Монети | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar