Четвер, 15.11.2018, 20:36
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

СКАРБ СРІБНИХ ДИРХЕМІВ ЗНАЙДЕНО В КАЗАХСТАНІ

Натисніть на зображення для збільшення

 

Пошуковий сезон 2017-го року складається для всіх по різному - хтось знайшов пару гнутих ложок і гудзик на найближчому полі, а комусь дістався справжній скарб.

Так, нещодавно з'явилася інформація про одну гарну знахідку, яка за деякими даними була зроблена в Казахстані за допомогою металошукача. Цією знахідкою є скарб срібних дирхемів, яких налічувалося близько сотні.

За попередньою оцінкою, це куфічні дирхеми VIII-IX століття держави Саманідів (близькосхідна держава 819-999 рр, на території сучасних Узбекистану, Туркменістану, частково - Пакистану, Ірану та Казахстану).

Дирхем - арабська срібна монета, введена в обіг в кінці VII століття.

Згідно з канонами мусульманства, на монетах немає зображень. Написи на монетах містять вислови з Корану, рік за мусульманським літочисленням і місце випуску монети, а також імена правителів. Такі монети називають куфічними (куфі - особливий стиль арабського письма).

 

 

Натисніть на зображення для збільшення

Натисніть на зображення для збільшення

 

Читайте також: "В АВСТРАЛІЇ ПОШУКОВЕЦЬ ЗНАЙШОВ ЗОЛОТИЙ САМОРОДОК ВАГОЮ 4,3 кг"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (12.07.2017)
Переглядів: 234 | Теги: клад монет, кладопоиск, клад дирхемов, скарб дирхемів, пошук скарбів, поиск кладов, куфичний дирхем, куфический дирхем, скарб монет, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar