Середа, 21.02.2018, 02:41
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

СКАРБ РИМСЬКИХ МОНЕТ ЗНАЙДЕНО В УЕЛЬСІ

Жителі Південного Уельсу, які прогулювалися по полю виявили скарб, який складався з монет      2000-річної давності.

Друзі, які вирішили насолодитися свіжим повітрям і прогулятися по полю, розташованому неподалік селища під назвою Вік, абсолютно випадково наткнулися на невеликих розмірів горщик, який визирав з-під землі. Очистивши глиняну тару від налиплого грунту, вони були дуже здивовані, адже перед їх очима постав справжній скарб зі срібними монетами.

 

 

В горщику були 91 срібна монета. Викарбувані вони при декількох римських імператорах, починаючи з Нерона, тому ймовірно що їхній вік складає приблизно 2000 років. На трьох монетах є дата - 31 рік до нашої ери, а значить випущені вони були при Маркові Антонії (римський полководець). Знайдені скарби, які представляють надбання всього народу, були передані місцевому Національному музею, де будуть представляти своєрідну й цікаву експозицію, подивитися на яку зможуть всі бажаючі.

Відповідальний за збереження експонатів Національного музею підкреслив, що скарб монет в Уельсі в перерахунку на сучасні гроші являє собою чималу цінність. Цей скарб був знайдений неподалік від того місця, де в 2000 році був виявлений великий скарб таких самих монет. Те, що саме в цьому місці вдається періодично знаходити цінні скарби, свідчить про процвітання економіки і прекрасне фінансове благополуччя тутешніх жителів в ті часи.

Читайте також: "БІЛЯ БЕРЕГІВ ФЛОРИДИ ЗНАЙДЕНО СКАРБ ЗОЛОТИХ МОНЕТ"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (17.09.2016)
Переглядів: 299 | Теги: Марк Антоній, скарб в Уельсі, скарб, клад Римских монет, Марк Аврелий, Уельс, скарб Римських монет, Марк Аврелій, клад | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar