Середа, 19.09.2018, 16:29
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

Скарб Римських монет - дивна знахідка пошуковця в Австралії!

 

Несподівану знахідку зробив австралійський пошуковець, озброєний металошукачем Minelab Gold Monster 1000. Він вийшов до найближчого пляжу, щоб знайти трохи золота, взявши з собою недавно куплений прилад.

«Того вечора я взяв з собою Gold Monster 1000 щоб пошукати трохи золота на пагорбах, які знаходяться недалеко від пляжу. Біля їх основи були недавно сформовані ярки, так що було видно пісок. Сигнали були чіткими, і через деякий час я відкопав незрозумілі монети. Коли я приніс їх додому, обережно почистив і показав професіоналам, виявилося, що це римська бронза! Оце це сюрприз так сюрприз - знайти римські монети на пляжі Саншайн-Кост!» - пише Крістіан.

 

 

Треба сказати, що пляж Саншайн-Кост розташований на острові Брісбен біля східного узбережжя Австралії. Так що знахідка не просто несподівана, а навіть неймовірна. Її походження нагадує про історію появи пантікапейських монет на Камчатці. Дослідники вважають, що вони були закопані якимось нумізматом з невідомими цілями.

Можливо, і в Австралії історія була такою ж. Хоча, звичайно, можна припустити, що скарб римської бронзи могли закопати індійські торговці, які добиралися як до Римської Імперії, так і до Індонезії. Може, і в Австралію плавали?

Загадка поки що не вирішена.

 

 

Читайте також: "В БОЛГАРІЇ ЗНАЙШЛИ 5 КІЛОГРАМ РИМСЬКИХ МОНЕТ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (19.08.2018)
Переглядів: 37 | Теги: римські монети, Римська імперія, АВСТРАЛІЯ, скарб Римських монет | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar