Середа, 21.02.2018, 02:39
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

РІДКІСНИЙ РИМСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ ЗНАЙДЕНО В УЕЛЬСІ

В Уеьсі, біля містечка Ньютаун, теж є сільськогосподарські угіддя. Точніше кажучи, поля там теж переорюють, і після цього їх вихожують місцеві пошуковці, які мають дозвіл на коп. Одним з них є Найджел Вільямс, який як завжди вирішив приємно провести уїк-енд і вийшов покопати з металошукачем Minelab CTX 3030. І вдача посміхнулася йому - через деякий час пошуків Найджелу пощастило виявити на одному з полів рідкісний золотий Римський перстень.

Перстень має форму, типову для 3 століття нашої ери. Як вважають фахівці, на ньому зображений Римський бог Меркурій, покровитель торгівлі. Сьогодні за право володіння знахідкою сперечаються кілька музеїв. Швидше за все, вона відправиться в Національний музей Уельсу, а пошуковцю видадуть солідну грошову компенсацію. За нашими підрахунками, вона може скласти до 25-30 тисяч фунтів стерлінгів ($30,5-36,5тис.)

 Читайте також: "Скарб Римських монет знайдено в Уельсі"

 

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (13.10.2016)
Переглядів: 246 | Теги: Римский перстень, Рим, Римское кольцо, золотое кольцо, Римська імперія, Уельс, золотий перстень, Римських перстень, римская империя | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar