Середа, 21.02.2018, 02:41
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

ПОШУКОВЕЦЬ ЗНАЙШОВ ПЕРСТЕНЬ З ФІЛЬМУ "ВОЛОДАР ПЕРСНІВ"

Шукач скарбів знайшов кільце з фільму "Володар перснів". Золоте кільце з вигравіруваним на ньому повідомленням було знайдене в Великобританії через кілька століть після того, як його бачили в останній раз.

Виявив кільце мисливець за скарбами Морлі Говард, коли обходив недавно зоране поле зі своїм улюбленим металошукачем.
Прикраса, яка так схожа на Перстень Всевладдя з "Володаря перснів", виявилася обручкою, а напис, що міститься на ній є клятвою вірності. Імовірно, що обручці близько 300 років.

В даний час Говард чекає відповіді від Британського музею, експерти якого повинні встановити більш точну дату виготовлення ювелірного виробу.

"Я вже не в перше проходжу по цьому полю. Раніше знаходив на ньому лише сучасні предмети, але після того, як фермер переорав землю, я вирішив, що варто знову спробувати щастя, - сказав він. - Мій металошукач довго не подавав сигналів і я вже збирався повернутися до машини, аж тут пристрій знайшов кільце ".

 

 

Чоловік каже, що дана знахідка стала для нього однією з найцінніших. Кільце важить без малого 7 грамів і явно належало чоловікові.
Спершу Морлі відвіз кільце в Центр спадщини Сомерсета, а потім відправив його в Британський музей, де ювеліри ретельно досліджують знахідку.

Виявлене кільце може принести шукачеві скарбів від £1500 до £4000 ($ 2400- $ 6400), якщо буде доведено, що його вік становить більше 300 років. В цьому випадку унікальне кільце може придбати місцевий музей.
"Якщо музей захоче придбати кільце, їм доведеться заплатити 50% власнику землі, на якій була зроблена знахідка, і 50% - мені", - розповів Говард.

У тому випадку, якщо музей відмовиться від придбання кільця, воно буде повернуто тому, хто його знайшов і землевласнику, які матимуть право самостійно вирішувати його подальшу долю.

Читайте також: "Вдалий вихід! Пошуковий звіт"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (13.01.2017)
Переглядів: 180 | Теги: металошукач, золоте кільце, приборный поиск, кладопоиск, пошук скарбів, золотое кольцо, поиск кладов, кільце всевладдя, металлоискатель, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar