Субота, 24.02.2018, 04:57
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

ПОШУКОВЕЦЬ З МЕТАЛОШУКАЧЕМ ЗНАЙШОВ ТАНК "ШЕРМАН"

Є в Нідерландах, в провінції Дренте, містечко зі складною назвою Paterswoldsemeer. Саме там в кінці грудня 2016- го року сталася ця історія.

Суть в тому, що край болота стоїть кілька будинків, один з яких вирішили зносити. Тут як тут опинився місцевий любитель історії з металошукачем. Він просканував місцевість і виявив дуже сильний залізний сигнал. Пошуковик заікавився і вирішив копати. Відкопав незрозумілу іржаву поверхню, яка зацікавила його ще більше і пішов до музею, де дуже вдало знайшов фото, як по даній місцевості їдуть танки з бійцями канадських союзників.

Натисніть на зображення для збільшення

Також з місцевих газет 1945 року вдалося з'ясувати, що один з танків затонув в місцевому болоті. Саме він і подавав сигнал.

Муніципалітетом Дренте були розпочаті розкопки. Чиновники поки не знають, що робитимуть з танком. За підрахунками журналістів, відновлений канадський танк "Шерман" може принести дохід - від 250 до 500 тисяч євро.

Натисніть на зображення длязбільшення

Читайте також: "В Шервудському лісі знайдено перстень часів Робін Гуда"

 

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (09.01.2017)
Переглядів: 188 | Теги: металошукач, кладопоиск, приборный поиск, пошук скарбів, поиск кладов, металлоискатель, танк шерман, кладопошук, танк | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar