Середа, 21.02.2018, 02:39
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

БІЛЯ БЕРЕГІВ ФЛОРИДИ ЗНАЙДЕНО СКАРБ ЗОЛОТИХ МОНЕТ

Біля берегів Флориди знайдено скарб золотих монет

Біля берегів Флориди (США) знайдено скарб, що складається з 48-ми золотих монет.

Цей скарб був знайдений недалеко від того місця, де в 1715 році іспанські галеони, що повертаються з Куби потрапили в шторм, після чого затонули. На той момент дані іспанські судна перевозили на своєму борту неймовірні багатства. Тому цілком зрозуміло, чому команда шукачів скарбів старанно займалася пошуками затонулих кораблів.

 

 

Виявлений скарб попередньо оцінюється експертами в 250000 доларів. Грег Баундс (шукач скарбів) розповів, що шукачі виходять в море практично щосуботи, щоб шукати затонулі скарби. Але найчастіше пошуки не приносять очікуваних результатів - в результаті команда знаходить лише різне сміття (риболовецькі грузила зі свинцю, банки з-під пива і т.д.). Моряки, незважаючи на те, що вели активні і часті пошуки скарбів, вже навіть зневірилися знайти щось вартісне.

Але нарешті, як захоплено розповідає Грег Баундс, вдача посміхнулася їм. Щасливе судно разом зі своїм капітаном і екіпажем змогло відшукати жаданий скарб. Члени команди досі не можуть повірити в те, що трапилося, але всі неймовірно щасливі від того, що знайшли ці золоті монети.

Штату Флорида за законом належать права на 20 відсотків всіх скарбів, які будуть знайдені біля узбережжя. Тому частиною знайдених монет їх теперішні щасливі власники повинні будуть поділитися з державою, і старовинні монети будуть спрямовані в музеї, де будуть виставлятися на загальний огляд. Люди зможуть побачити старовинні монети в музейних експозиціях і дізнатися цікаві історичні факти.

Читайте також: "Скарб в 459 кг монет знайдено в Китаї"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (17.08.2016)
Переглядів: 192 | Теги: клад монет, монеты, клад, скарб, скарб монет, Флорида, Монети | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar